Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Viszonzatlan, bonyolult szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonzatlan, bonyolult szerelem?

Figyelt kérdés
Picit idősebb vagyok már, mint az itt kérdezők átlaga (28N), de hátha kapok valami okos tanácsot. Van párom, akit szeretek, ennek ellenére régóta nem tudok valaki mást kiverni a fejemből. Napi kapcsolatban vagyunk, én kb. 3-4 éve vonzódom hozzá, részéről nulla jel, de egyébként is elég bonyolult lenne. Hogy lehet elfelejteni valakit?? Nagyon ostoba kérdés, mert erre biztos nincs válasz se, de írjatok, akár saját "sztorit"...! Nóra.
2012. szept. 6. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Keress egy még jóképűbb pasit! A pároddal pedig szakíts, ő ezek szerint nem néz ki olyan jól, így nem tudod szeretni.
2012. szept. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy dolgot ne felejts el. Bonyolultra változtatni fb-n a kapcsolatodat. :D
2012. szept. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hogy jön ide az, hogy néz ki valaki? neked a vonzódás ennyiben merül ki?:)
2012. szept. 6. 17:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem ennyiben merül ki a vonzódás, de nektek nőknek igen :P
2012. szept. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ne általánosítsunk. ha a külsőségeket nézem és a nők igényeit, akkor a viszonzatlan pasi sokkal kevésbé vonzó, mint a párom. de nem nekem, mert alapvetően nem a külseje vonz, elsősorban a belső dolgok, hogy fel tudok rá nézni, hogy kedves, hogy minden esetben korrekt, hasonló zenét szeretünk, komolyabb dolgokban megegyezik a véleményünk, kicsit konzervatív, mégis laza..ilyesmik. de nem magyarázom tovább.
2012. szept. 6. 17:20
 6/7 anonim ***** válasza:

próbáld vele kerülni a kapcsolatot...én a volt exemmel vagyok így...első szerelmem volt blablabla...már 6 éve vége...5 éve kapcsolatban vagyok de nem tudtam kiverni a fejemből amíg tarottuk a kapcsolatot...ugyan ez volt hogy én nem tudtam őt kiverni a fejemből, viszont Ő már nem érzett semmit irántam...aztán 2 éve megszakítottam a kapcsolatot (fel sem tűnt neki...) és azóta minden rendben van :) Nem gondolok rá és már nem is érdekel, ha már ennyire "nem vette észre" hogy eltüntem...:)


N22

2012. szept. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem kerülném ezt a kapcsolatot.

Egy vonzódás, szerelem, nem a kinézet alapján dől el.

Lehet, hogy sokkal jobban összeillesz vele, mint a pároddal.

Beszélgess vele, add tudtára, hogy nem közömbös a számodra.

Sok olyan kapcsolatot láttam, ahol már volt párja mindkét félnek, volt ahol gyerek is volt, és egy ilyen kapcsolatba kezdtek.

Mindkét fél megtalálta a boldogságát, és 6 éve együtt vannak, és nagyon boldogok.

Szóval ha máshoz jobban vonzódsz, akkor lépjetek...

2012. szept. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!