Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Teljesen hülyére vesz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen hülyére vesz?

Figyelt kérdés

Tegnap Egész este nálam volt úgy hogy még nálam is aludt és , megbeszéltük hogy ma este hétkor találkozunk, aztán úgy elfelejtette, mintha nem is lett volna, a múltkor is az exe megbosszúlása volt a legnagyobb baja, az előtt is mondott olyat amit nem kéne...


szeret egyáltalán vagy csak hazudik össze vissza? egy ideje ezaz érzésem...



2012. szept. 21. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

exe csak egy fáljkitejresztés -.-

"EXE az általános fájlkiterjesztése az MS-DOS, a Microsoft Windows, és az OS/2 operációs rendszereken található alkalmazásoknak (számítógépes programoknak)."

2012. szept. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Habibibubu10 válasza:
hagyd a fenébe az ilyeneket! csak kihasznál szerintem, és az exét akarja megbosszulni.Meg se érdemel...
2012. szept. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Előttem szóló, ne legyél már ilyen gyökér hogy ebbe belekötsz :D

Ehhez nem nagyon tudok mit szólni. Kevés az infó, és elég fura a kérdés..

2012. szept. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hat jobb lenne hagyni ot, ahelyett, hogy veled foglalkozna az exet lesi.
2012. szept. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen hülyének néz!
2012. szept. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

én is ettől tartottam :(

de miért tart hülyének? én soha de soha nem bántottam őt, sőt amikor bajban volt még őszinte is voltam hozzá....

2012. szept. 21. 20:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet h nem téged akar hülyére venni csak még nem tud megszabadulni az exétől érzelmileg. Ilyenkor nem érdemes új kapcsolatba belevágni ha még mindig az ex a legnagyobb gondja.

Am tényleg nem írtál túl sok infot..

De szerintem is hanyagold. Pedig én nem adok gyakran szakítási tanácsot de ebben az esetben nem lenne értelme evvel a sráccal folytatni. Úgy érzem a szavaidból h neked sem annyira fontos hogy érdemes lenne érte küzdeni és kitartani ezek ellenére..

de ne magad hibáztasd..

Minek rohan bele egy új kapcsolatba ha még nincs túl az exen és nem is akar odafigyelni rád..

2012. szept. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!