Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki, hogy jobban figyeljen rám?

Figyelt kérdés

Barátommal már 2hónapja vagyunk együtt, beszélgetünk minden nap, találkozni viszont már csak heti 2szer 3szor..

6kmre lakunk egymástol.

De ha nem irok rá, ő nem ir rám, és nem beszélünk. Multkor irtam neki hogy miért nem keres.. mindig talál rá kifogást, hogy valamit csinál.. Amióta irtam ezt neki, azóta rám ir. megvárom hogy rám irjon..a másik.. Ha én nem megyek át hozzá, szinte nem is találkoznánk :S kéthetente 1szer talán.. :S

most ilyen esetbe mit tudok tenni?

Nagyon rossz ez igy, a szüleim pedig nem aakarnak már lassan átengedni hozzá, mert hogy nem nekem kell udvarolni :S de én szivesen megyek hozzá.

szeretjük is egymást..

mit tegyek? köszönöm



2012. szept. 25. 00:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

így: Jobban kéne rám figyelned. Story vége.

Mit kell mindent túlbonyolítani? Úgyis meg fogja kérdezni, hogy mire érted, aztán elmondhatod neki ezt az egészet...

2012. szept. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Dr.Martin ***** válasza:
Az biztos, hogy te szereted, ezért vágysz arra, hogy ő is szeressen, még ha nem is adja jelét. Tegyük fel, hogy rosszul látom, akkor mondjuk annyit mondanék csak, amit a kérdésedben is leírtál. Tényleg nem neked kéne ilyen jellegű "áldozatokat" hozni.
2012. szept. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

"szeretjük is egymást.."


*BUZZ*


Ő nem hiszem

2012. szept. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

én sem :/

még azelőtt hagyd ott, hogy teljesen beleesel

2012. szept. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ne hagyd ott, hanem rá se hederíts, és keres magadnak valakit, mintha õ nem is létezne. Ha meg nem keres, akkor legalább kevésbé sérülsz!!!


31/F

2012. szept. 25. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Van egy rossz hírem.

Ő nem szerelmes beléd. Ha így lenne, mondás nélkül is odafigyelne rád, pláne 2 hónapos kapcsolatban. Mert hogy hosszú kapcsolatban néha elfelejtkezik magáról az egyik fél, és ellustul az oké, de 2 hónap az nagyon rövid idő.


Azért nem keres mert nem érdekel annyira, hogy ennyi energiát belefektessen. Amikor te keresed az oké, ha átmész oké, de ennyi.


Én mindenképp abbahagynám az utánafutást, és meglátnám mi történik. Ha nem jelentkezik, akkor szépen megbeszélek vele egy utolsó találkozót és kiadom az útját.


28/n

2012. szept. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

de nem tudom sajnos ott hagyni, mert ahhoz túlságosan is szeretem :S legszivesebben otthagynám. de tudom, hogy ott legbelül még ha egy icipicit is szeret, de szeret..

vagy csak azért van velem, hogy megd*ghasson.. mert még idáig nem sikerült neki..

mert nem csak nekem kéne keresni őt. egy kapcsolat 2emberből áll..

én ugy érzem, van egy harmadik személy a háttérben :/

és ha esetleg leülnék vele megbeszélni a dolgokat?

vagy hülyeség?

2012. szept. 25. 09:18
 8/17 anonim ***** válasza:

Uhhh, ezt olvasd el légyszi újra amit írtál.

Annyira egyértelmű, te sem vagy belé szerelmes, csak ragaszkodsz valamihez, amit te magadban elképzeltél, hogy milyen tökéletes a kapcsolatotok.


Nem bízol benne, azt gondolod van valakije, nem foglalkozik veled, vagy csak veszekszik, féltékeny. Most komolyan, ennyire nem lehet az ember vak... Legszívesebben azt mondod otthagynád, akkor nem szereted.


És az, hogy érzed hogy szeret egy picit. Tényleg, 17 évesen egy ilyen "férfira" vágysz, aki TALÁN EGY PICIT SZERET? Ne legyél gyáva, fiatal vagy, változtass a dolgaidon, hogy JÓL érezd magad.

2012. szept. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

nem 17 éves vagyok, hanem 19.a srác 18.

de nagyon is szeretem, és ezt tudja mindenki, meg látszik is rajtam, hogy oda vissza vaagyok érte. csak egyszerűen nem érzem azt, hogy viszonozná :S 1hónapja még jobban megvoltunk mint most.. lehet a suli miatt, de hát az se lehetne ennyire nagy akadály. fogalmam sincs mit csináljak, kapok hideget meleget.:/

2012. szept. 25. 10:35
 10/17 anonim ***** válasza:
2012. szept. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!