Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el anyának, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el anyának, hogy van barátom, akivel már le is feküdtem?

Figyelt kérdés

Az van, hogy a barátommal már nagyon régóta vágunk együtt, csak eddig nem mondtam el a szüleimnek. Apaval nincs gond, de anya pánikbeteg, ezért nem tenne neki jót ez a nagy változás. Arra gondolok, hogy egyik pillanatban meg én vagyok az ő szent és sérthetetlen kislánya, másik pillanatban meg már van barátom, akivel már le is feküdtem.

Szóval hogy mondjam el neki, hogy ne érje az egész neki negatív hatással



2012. szept. 23. 14:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

Én nem mondtam meg neki, nálunk az ilyen dolgokról sosem esett szó...

2012. szept. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Mióta vagytok együtt?

Az első pillanatban mondani kellett volna, mert így még nagyobb a sokk. Miért nem gondolkodtál előre?

2012. szept. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy és mi az a nagyon régóta?

Szerintem fő az őszinteség,bár ha 17 előtt szexeltél akkor én egy nyaklevessel rendezném le és beszélgetéssel,bár tennék az ellen,hogy a kislányom csak azért mert serdül és nő a melle még ne akarjon szexelni 12-15-16 évesen.

2012. szept. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azért a korhatárosság szerintem hülyeség. Megfelelő érettséggel és elég hosszú párkapcsolattal szerintem a 16 éves kor nem gáz. Édesanyám a kezdetektől fogva tudott mindent a kapcsolatomról, páromat is megismerte, 16 éves voltam, amikor lefeküdtünk először 3 és fél hónap után. Másfél éve vagyunk együtt.
2012. szept. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

3 hónapja és 11 napja vagyunk együtt.

16 éves vagyok, párom 19.

Itt ismerkedtünk meg. Mit mondjak anyukámnak, hogy hol? Mert az biztos, hogy nem mondom, hogy itt, mert nem díjazza a neten ismerkedést. Úgy félek. Mit tegyek, hogy ne ijedjen meg túlságosan?

2012. szept. 23. 15:40
 6/11 anonim ***** válasza:

á, nem gáz a 16 év, csak még annyira se tud elszakadni a szülőktől h azt se tudja hogyan mondja meg nekik.

vagy vmi saját egzisztencia a komoly kapcsolathoz, az pláne nem.

Hölgyem, ön tudja, mit csinál, de ha már ez gondot okoz amikor párkapcsolata van, mi lesz az ennél nehezebb dolgokkal, akadályokkal, nehézségekkel? ennél sokkal nagyobb nehézségek vannak egy igazi párkapcsolatban! nem gondolt arra hogy még nem érett az ilyesmire teljesen? :)

2012. szept. 24. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem azért,de 16 évesen 3 hónap után lefeküdni,elég nagy felelőtlenség,és még annyira sem vagy érett hogy nem tudod hogyan mondd el
2012. szept. 24. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az előzővel tudok egyet érteni...nagy felelősség volt. Én lennék az apád akkor biztos egy kiadós nyaklevessel díjaztam volna amit csináltál. De hát új idők, új módszerek!
2012. szept. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nagy felelőtlenség volt....javítva!
2012. szept. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem baj,hogy lefeküdtetek.Gondolom szereted,és ismered a barátodat.nem egy vadidegennel tetted.(Remélem óvszert használtatok)Csak azt mondd meg anyukádnak,hogy van barátod.Azt,hogy lefeküdtetek,ne említsd.Nem kell mindíg mindent kitálalni.Van amikor így marad meg a családi béke.
2012. szept. 25. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!