Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki, hogy jobban figyeljen rám?

Figyelt kérdés

Barátommal már 2hónapja vagyunk együtt, beszélgetünk minden nap, találkozni viszont már csak heti 2szer 3szor..

6kmre lakunk egymástol.

De ha nem irok rá, ő nem ir rám, és nem beszélünk. Multkor irtam neki hogy miért nem keres.. mindig talál rá kifogást, hogy valamit csinál.. Amióta irtam ezt neki, azóta rám ir. megvárom hogy rám irjon..a másik.. Ha én nem megyek át hozzá, szinte nem is találkoznánk :S kéthetente 1szer talán.. :S

most ilyen esetbe mit tudok tenni?

Nagyon rossz ez igy, a szüleim pedig nem aakarnak már lassan átengedni hozzá, mert hogy nem nekem kell udvarolni :S de én szivesen megyek hozzá.

szeretjük is egymást..

mit tegyek? köszönöm



2012. szept. 25. 00:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Valüószínűleg azért szar le téged mert nem kap muffot


Nem értem miért ragaszkodnak ennyire ilyen pasikhoz a nők,az olyan srácok meg egyedül maradnak akik szeretet éhesek és foglalkoznának a barátnőjükkel

2012. szept. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

ezt nem szerelemnek, hanem rajongásnak hívják

nem olyan, aminek elképzelted, és bár mindenkinek át kell ezen esnie, de tényleg kevésbé sérülnél, ha erre magadtól is rájönnél, nem neki kéne majd elég rondán ráébresztenie. semmiben sem jobb nálad, sőt ..

2012. szept. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Az előzőek kategorikusan kijelentették hogy nem szeret. Egy kapcsolat azért nem ilyen egyszerű és én ás szemszögből is megközelíteném: vannak ilyen pasik akik nem tudják kimutatni az érzéseiket vagy nem tudnak normálisan kommunikálni. Attól még hogy nem egy don juanul viselkedő ember attól még lehet hogy szeret. csak az aggasztó kicsit hogy már elején ilyen kételyek vannak mert 2 hónap az nem sok.

Miért érzed úgy hogy van harmadik? Lehet hogy amiatt mert te is érzed hogy nem teljesen komolyak a szándékai.

A másik kérdésem pedig hogy miért nincs szex? Csak mert sztem kicsit félreérthetően írtad.. Ő nem akar vagy pedig te? Vagy csak még nem tart ott a dolog?

2012. szept. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ja és az én tanácsom is az lenne hogy 'ne hederíts rá'. Nem azt mondom h dobd ki mint a többiek, de egy ideig viselkedhetnél nagyon könnyedén. Pl adsz neki időt, vagy úgy teszel mintha elfoglalt lennél te is és azért nem írsz és akkor meglátod h hiányozni fogsz e neki vagy sem.

Ja és természetesen a megbeszélés nem hülyeség. Azt írtad próbált jobban figyelni amikor mondtad neki h mi a problémád, nem?

2012. szept. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

hogy miért érzem hogy van harmadik, nem tudom..

és azért nincs szex, mert én nem engedem neki.. ő már 1hét után akart.. nem vagyok az a típusú lány, aki egyből odaadja magát..

de most már ott fog tartani a dolog.

Úgy tettem, hogy én is elfoglalt vagyok, nem irtam rá egész nap,és ő irt rám este 7kor hogy mi a helyzet.

Ha pedig probléma van, mindjárt tudja hogy ő a hibás, és bocsánatot kér. és onnantól kezdve teljesen más lesz a srác.

most lekopogom, ma találkoztunk és ma teljesen normális volt, haverjaival volt mikor átmentem hozzá, és foglalkozott velem..

2012. szept. 27. 00:25
 16/17 anonim ***** válasza:

Ez aranyos azért hogy bocsánatot is kér. Akkor lehet h tényleg az a helyzet hogy esetleg nem tudja néha hogy hogyan viselkedjen mert tapasztalatlan ilyen téren.

Ezek alapján amit leírtál én úgy gondolom hogy nem direkt 'kerül' vagy ilyesmi, mert azért próbálkozik ő

Lehet h nincs is semmi harmadik csak benned lappang egy kis féltékenység. Esetleg rá is kérdezhetsz más szavakkal pl hogy te vagy e neki az egyetlen vagy ilyesmi indirekt módon.. szóval hogy nehogy azt higyje hogy egy féltékeny sárkány vagy =D

A kommunikáció amúgy is fontos ha esetleg komolyabbra fordul a kapcsolatotok a bizalom is ki szokott épülni..

2012. szept. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
szakítottunk.. pont ezért, mert nem voltköztünk semmi 2hónap alatt.. nem merte nekem elmondani, hogy miért szakitott.. utólag tudom mega dolgokat. belenéztem facebook üzeneteibe is sajnos, és bevallottam neki, azért is nagyon megharagudott, de megbocsájtotta, és mégis azt mondja hogy az volt a pont az i-re :S még mindig szeretem, pedigazóta eltelt már 1hónap, dehát.. amig nem tudom vele megbeszélni, addig nem nyugszok. hogy tudnám ezt megbeszélni vele? mert biztos hogy szeret. érzem..
2012. nov. 12. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!