Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megéri küzdeni? Lenne esélyem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri küzdeni? Lenne esélyem? Ennyire a kort nézik a lányok?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit nagyon megszerettem. Egy rendelőben találkoztunk, mert mind ketten betegek voltunk. Láttam, hogy mosolyog rám, bejövök neki, hát én is visszamosolyogtam mert nekem is bejött. Miután kijöttem az orvostól megkérdeztem a nevét és felvettem facebookra. Elkezdtünk beszélgetni, nagyon kedves, aranyos lánynak ismertem meg. Közel 4 óra beszélgetés után megkérdeztem a koromat. Hát itt a bökkenő. Megkérdeztem tőle, hogy mennyinek tippel, erre ő azt mondta, hogy 17. Csak 13 vagyok, feleltem erre. Először nem akarta elhinni, csak annyit mondott, hogy habi. Aztán megmondtam neki, hogy igaz, hova járok suliba stb.. végül elhitte. Innentől fogva egy kicsit máshogy viszonyult hozzám, de ennek ellenére nagyon jókat beszélgettünk. Tudom, hogy mindenki oltani fog, hogy még kicsi vagyok a másba kéne fektettem az energiám pl: a tanulásba, de mit javítsak rajta, egy rossz jegyem nincs. Hogy bizonyítsam be neki, hogy nem a kor számít, és igen is szeretem, bármit megtennék érte. Azt mondta, hogy sokkal érettebb vagyok a koromnál. Azt mondta helyes, aranyos, kedves pasi vagyok. Hiába mondom neki, hogy a kor nem számít de ő akkor is figyelembe veszi (16 éves). Hogy érjem el, hogy sikerüljön a magamévá tenni, én mindenben őszinte vagyok vele, nem félek bevallani mit érzek iránta.

2012. szept. 25. 11:01
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

Nem tudom, hogy megéri-e küzdeni, ez csak tőled függ.

De szerintem egy 16 éves lány szemében egy 13 éves fiú még gyerek. Tizenévesen sokkal de sokkal inkább számít akár még 3 év különbség is, mint huszonévesen vagy még később. Mondjuk abból amit írsz, tényleg az jön le, hogy elég éretten állsz a dologhoz, de a lánynak kell eldöntenie, hogy el tudja-e fogadni vagy sem.

2012. szept. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sokan mondták, hogy lehet az miatt aggódik, hogyha össze jön velem a haverjai cikizni fogják egy 13 éves kis pisissel jár.
2012. szept. 25. 11:23
 3/10 anonim ***** válasza:

Aranyos nagyon ez a kérdés :) (nem bántásból..)

Sajnos egy 16 éves lány tényleg gyereként látt téged. Ő már középsulis, te még általánosba jársz. Én biztos vagyok benne, hogy a lány kínosnak érezné a kapcsolatott, így meg nem érdemes beleugrani. Később annyira már nem fog számítani ez a három év, de most még nagyon más szinten vagytok, fejlődésben, gondolkodásban, tervekben (míg ő esteleg egyetemre készül, te középsuliba..). Barátok viszont lehetek.

2012. szept. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezekkel mind tisztában vagyok eddig, de én is sokkal érettebbnek érzem magamat a koromnál (nem vagyok egoista). A legjobb barátom 22 éves és nem nagyon érzem jól magam a saját korosztályomban, mert nem értek szót velük. Inkább 16 év felettiekkel van közös témánk. :)
2012. szept. 25. 11:39
 5/10 A kérdező kommentje:
Már rákérdeztem, hogy lenne esélyem és azt mondta, hogy nagyon aranyos, kedves, helyes pasi vagyok de nem tud dönteni. Most pénteken találkozni fogunk és a végén megint megkérdem, ha igen mond akkor adok neki egy csókot, ha viszont nemet akkor békén hagyom. Ez jó ötlet ?
2012. szept. 25. 11:51
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy jó ötlet vagy sem egy viszont biztos: ne erőltesd nagyon a dolgot, ha latod, hogy szabadulni akar tőled.
2012. szept. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem erőltetem. :) Amire nemet mond, vagy látom, hogy nem akarja azt ráhagyom. Én tényleg nagyon szeretem de nem tudom, hogy ő viszont szeret -e. Biztos vagyok benne, hogy érez irántam valamit de a kor miatt nem tudja eldönteni.
2012. szept. 25. 12:20
 8/10 anonim ***** válasza:

Első hozzászóló vagyok.


"Biztos vagyok benne, hogy érez irántam valamit de a kor miatt nem tudja eldönteni."


Abból amit leírsz, én is így látom. Szerintem ha amúgy idegileg jól bírod azt, hogy nem tud dönteni, akkor egy ideig hanyagold a témát, barátkozzatok, ismerkedjetek, randizzatok, legyél ugyanolyan kedves, és udvarias és stb. stb, amilyen eddig voltál, de még csak szóba se hozd a dolgot. Hidd el, járni fog az agyában, hogy miért nem beszélgetsz vele kettőtökről.:) Ha tényleg az van, hogy döntésképtelen, akkor meg pláne, hagyni kell neki egy kis időt.


Ha úgy érzed, nem bírod cérnával, akkor persze ez nem játszik, mert akkor jobb is, ha rákérdezel. Amúgy szimpi kiskölyök vagy (már bocsi, hogy ilyet mondok), szóval én neked drukkolok.:)


35/n

2012. szept. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2012. szept. 25. 14:13
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is érdemes várni.. Ha tényleg fontos valaki akkor megéri várni. Persze a tizenévesek nem a türelmükről híresek =D

Akár meg is jegyezheted neki h "ha csak a kor a gond akkor én éveket is tudnék rád várni míg idősebb leszek" ez szerintem vicces is és romantikusan is hangzik.. és talán hatásos is

kicsit fura mert én 13 éves emberkét még nem hallottam így beszélni sőt amikor én voltam ált sulis, csak 1 lánynak volt kapcsolata az osztályból o.o

2012. szept. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!