Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány kb.6-7 éve nagyon szerelmes volt belém csak valahogy utána nem találkoztunk. Szerintetek lehetne még nála esélyem? Nagyon szép lány nem tudom mit tegyek

Figyelt kérdés
2012. szept. 24. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem először járd körül a dolgot és kérdezősködj a lányról valakitől, vagy nézz utána a neten. Vagy csak úgy kezdj el vele chatelni,hogy szia ,rég hallottam felőled. Aztán úgyis megfogod látni,hogy a lány hogy viselkedik veled szemben.A többi meg úgyis jön magától.


Sok sikert!

2012. szept. 25. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát , szerintem előtte chatelj vele , aztán egyszer vidd el egy parkba , és ott tedd meg az első lépést :) sok sikert ;)
2012. szept. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
csak van egy kis baj hogy 2 éve barátnőm van...
2012. szept. 27. 16:49
 4/10 anonim ***** válasza:
döndsd el meiket szereted jobban ;) de igazábol szerintem egy picit bunkósàg lenne . de előszőr chatelj , aztán hivd elegy parkba stb. :) szóval majd meglátod .remélem segítettem
2012. szept. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy elég köcsögség lenne de össze zavarodtam picit...
2012. szept. 27. 22:14
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább maradj az elsőnél ...... de ha az első nem áll olyan közel hozzád , akkor miért jársz vele ? szerintem még lenne eséje a lánynál , csak nyugodtan közöld vel :) FONTOS : Ne interneten !!!!!!!!!!! de először nézz utánna a dolognak , hogy meik a rendesebb .... ha szeretnél a "hódításhoz" tippeket , írj privát üzenetben ..... sok sikert !!!!
2012. szept. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy ?
2012. szept. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Mekkora egy köcsög vagy, "kedves" kérdező-.-


A helyedben elsüllyednék szégyenemben.

6-7 évig észre sem vetted, mikor ő nagyon szerelmes volt beléd... gondolom lepattintottad.


És most mégiscsak kellene?

Gondolj bele.

Ha van egy kis esze a csajnak, akkor elküld a bús pics*ba ;)

2012. szept. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
bocs de ez úgy volt hogy a barátnői mondták hogy mi a helyzet utána meg úgy hozta a sors hogy se a lánnyal nem találkoztam sem a barátnőivel ez hosszú lenne
2012. szept. 28. 13:37
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem inkább a régi maradjon
2012. szept. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!