Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy jobb legyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy jobb legyen a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Már lassan 7 éve vagyunk együtt ez idő alatt volt egy külön lét de nem mondanám szakításnak.Akkor nagyon elhidegültünk egymástól és nekem se mindig van kedvem szexuális élete élnem de ha van is az nagyon pozitívan alakul.Miért van ez?

Én mindent megteszek sütök ,főzök rá, ő is viszonozza de valahogy nem úgy ahogy szeretném! én több romantikát szeretnék! De még a szüleimnél lakom ezért nem nyílna ki a kapcsolatunk?Ha felhozom az esküvőt ideges lesz, miért?



2012. szept. 26. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha te vagy a lány:

Esküvőt ne nagyon hozogasd fel, mert ilyenkor két lábbal taposod a férfiúi büszkeségét. Mint férfi mondom, hogy a leendő feleségemnek ÉN akarom megkérni a kezét, nem pedig engedni a célzásainak, hogy ha már ennyit nyaggatsz, akkor nesze, itt a gyűrű.

Másik: most komolyan az a kérdésed, hogy miért alakul pozitívan a szexuális életetek? Vagy mit akarsz tulajdonképpen kérdezni? Ha kicsit jobban összeszednéd magad, és egy kevésbé értelmezhetetlen kérdést tennél fel (minden bántás nélkül mondom!!), akkor sokkal hasznosabb válaszokat kaphatnál.

2012. szept. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én értem a kérdést!

Egyszerű a válasz, hagyd ott.

Aki 7 éva altt el sem jegyez, ráadásul a közös jövőt sem tervezi veled legalább annyira, hogy összeköltözzön veled, az menjen a fenébe.

(36ff)

2012. szept. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Már megkérte a kezem tavaly !! Csak az lett volna a kérdésem egyrészt hogy mit tegyek hogy felpezsdítsem ezt a kapcsolatot szóval értitek nem?(rózsaszínfelhők stb..)

Az esküvőről meg annyit hogy tényleg miért lesz mérges? Beszélgettünk egy volt munkatársával és kérdezte esküvő mikor lesz? Párom válaszolt 2 év múlva szóval 2014-ben és mondta a srác fogd szaván mondtam úgy lesz. Néha lehet vele beszélni róla csak így célzásokkal hogy én ilyet szeretnék ő olyat szeretne meg stb.. de egy idő után nem akar beszélni róla? Mamám is mindig mondja hogy lehet nem akarja elkötelezni magát! De mondom neki mindig ez egy gyerekkori álmom hogy menyasszonyi ruhában állhassak az oltár előtt és ezt megérte csak sok pénzbe van! mondom neki nem akarok én nagy felhajtást csak egy kicsike bulit! értitek mire akarok kilyukadni?

2012. szept. 27. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!