Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A fiúm furcsán viselkedik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fruskahhh kérdése:

A fiúm furcsán viselkedik. Nem tudok rajta kiigazodni. Talán már nem tetszem neki?

Figyelt kérdés
A barátommal már 5 hónapja járunk.Ez idő alatt többször szeretkeztünk, de mindig nagyon hamar elélvez.Ezt sose tettem neki szóvá hogy ez nekem gond lenne vagy ilyesmi viszont mostanában ha én a sexre terelem a témát folyton csak hárít és nem akar semmit sem csinálni.Mondtam neki hogy ha többször csinálnánk lehet hogy tovább bírná egy idő után, de látszik rajta hogy kedve sincs hozzá.Klassz ruhákat is fel szoktam venni hátha megjön hozzá a kedve.A legutóbb is megpróbáltam közeledni hozzá azt mondta hogy figyi neked nem kéne már suliba menned ? (1 és fél órám volt még a sulikezdésig) Minden nap az a kifogás hogy fáradt.Vajon velem van baja?Talán túl nagy elvárás ez tőle hogy lefeküdjön velem? És ha nem akarja akkor ne is erőltessem? Könyörögni nem fogok neki. Előre is köszi a véleményeket. 20/L

2012. szept. 26. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy van valaki más neki melletted. Lehet csak arra kellettél, aztán már el is múlt a vágya.
2012. szept. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hagyd a francba,lehet hogy meleg,csak még ő sem tudja.

Vagy ha nem,akkor meg van valakije,esetleg beleunt a kapcsolatba.

2012. szept. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fura, és semmiképp sincs rendben. Nem feltétlenül megcsalás áll a háttérben, de akár az is lehet, vagy valami komoly gond, amit nem mondd el. Próbálj meg beszélni vele, mert ez nem állapot.
2012. szept. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak frusztrálja, hogy nem tud többet teljesíteni. Nem kell egyből minden férfit szemétnek gondolni. Ez gyakori probléma, sok türelem és megértés kell hozzá, persze ehhez neki is akarnia kell a változást és önmagával is türelmesebbnek kell lennie, nem ez a megoldás.
2012. szept. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen hogy hamar elmentem, és ezek a kudarcok annyira elvették a kedvem, hogy bár szerettem és ő is engem, még se tudtam rávenni magam sokáig a szexre. ha csak rágondoltam a kudarcra már nem akartam az egészet. ő is nagyon izgatott, és olyanokat csinált hogy hűha, de a kudarc erősebb volt.

kicsit legyél türelmes vele ha szereted, de ha csak a szex kell, hagyd el

2012. szept. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!