Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Szerintetek normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Szerintetek normális, hogy a párom így viselkedik? (akár lányok is írhatnak)

Figyelt kérdés

Lesz egy kisebb fajta rendezvény péntek este, az iskolám szervezi. De nem merem megemlíteni a barátomnak, mert akkor jön a különböző okosságaival... Gyakorlatilag az elmúlt 2 évben nem járok sehová.(2 éve vagyunk együtt) Itt nem a diszkókra célzok, oda azelőtt sem jártam... Ha meg elhívom, akkor az lesz, hogy összemelegedik az egyik csoptársammal, aztán kitalálja, hogy figyeljen engem meg (volt már rá példa, minden ok nélkül) : ilyen szempontból nagyon jól ismerem őt; vagy az lesz, hogy jól összeveszünk, aztán elküld a jó büdös ... tehát oda, meg hogy dgassam meg magamat valakivel, meg majd jön a többi rosszindulatú megjegyzése.

Most ez normális dolog, úgy értem, hogy elvárjátok a párotoktól, hogy zárja el magát szinte a külvilágtól teljesen, ne járjon el sehová? :S


2012. szept. 18. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy gyökér...
2012. szept. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok éppen egy bulizós fajta, ezt a barátnőm tudja is.

Néha elmegyek vele néha nincs kedvem, de nincs megtiltva neki, hogy a barátnőivel elmenjen nélkülem.

Oda megy, ahová akar.


És megbizom benne, még nemvolt példa rá, hogy megcsal, ha nemvagyok ott.

2012. szept. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pasim is ilyen..persze ha róla van szó akkor ő mehet meg mit tiltom de én á..
2012. szept. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!