Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek túl szép, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl szép, hogy igaz legyen? Megismertem egy gyönyörű, okos, kedves, vicces lányt, aki szeret főzni. Szende szűz, kis ninfomán beütéssel. Tetszik nekem. Ráadásul azt vettem le, hogy én is neki, bár nehéz rajta kiigazodni.

Figyelt kérdés

1 dolog tart csak vissza: félek, hogy van valami nagy, negatív dolog, ami felett átsiklottam, avagy: túl szép hogy igaz legyen, mint mondják.


Honnan lehetne kipuhatolni, hogy most ennyire szerencsém van, hogy megtaláltam az IGAZIT, anélkül, hogy elbódítanának az érzelmek, meg rástartolnék?

Tippek?!?



2012. szept. 20. 22:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%
Sztem te olyan ember vagy aki mindenkiben csak a hibát keresi sztem élvezd a szerelmet amig nem találod meg hibát ha van de az is lehet h nincs mert ha már most görcsösen keresed akk nem leszel boldog a lánnyal.....
2012. szept. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igazán,hosszú ismeretség után bújik ki a szög a zsákból.
2012. szept. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Első: nem nyert hangszórót!

Azért vagyok ilyen óvatos, mert már fürödtem be így, amit te tanácsolsz, hogy csak élvezzem a dolgokat, durr bele, ne is legyek óvatos és gyanakvó... sajnos a nők többsége nem túl becsületes és megbízható + vannak köztük rafináltak, akik jól félre tudják vezetni a férfiembert...

Én csak óvatos akarok lenni, hogy ne legyen sírás, szívfájdalom, szerelem olyanba,akibe jobb lett volna bele nem szeretni

2012. szept. 20. 22:09
 4/28 anonim ***** válasza:
78%

Vannak még ilyen lányok, csak ritkák. És Te pont kifogtál egyet. :)

Továbbra is maradj óvatos, sosem árt. Sok boldogságot. :)

2012. szept. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Nézd, próbálkozás nélkül sose tudhatod, "mi lett volna ha"... nem túl szerencsés, ha csalódsz valakiben, de ne is úgy keress mindig, hogy az IGAZIT akarod megtalálni.

Az embereknek csiszolódniuk kell egymáshoz, ez vagy megtörténik és rájössz, hogy számodra ő a "hibátlan", vagy nem.

Mellesleg, nálunk is ilyesmi volt a szitu, csakhogy ÉN éreztem magam így. Ő a fentebb említett dolgokkal bombázott, hogy tökéletes vagyok, én meg kezdtem azt hinni, hogy vele van valami, hogy ennyire vakul szerelmes és csak a jót látja,a mi szintén ilyesztő volt számomra, hogy mivan, ha kidurran a rózsaszín lufija. xD de az együtt töltött idő alatt elfogadtam őt olyannak amilyen, és bár tudom a kis stiklieit, ő ilyen és kiterjesztette a rózsaszín lufit szépen lassan rám is... több mint egy éve :)

2012. szept. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

ilyesztő - helyett - ijesztő :P

2 óra alvás után kicsit nehézkes a helyesírás...

2012. szept. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Beszélgessetek sokat, egy idő után érezni fogod, hogy mi a helyzet.

Kérd meg, hogy meséljen magáról kínos, vicces, szomorú dolgokat is, ha képes megnyílni neked, akkor neki is tetszel :)

2012. szept. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

miért lenne olyan hihetetlen:) vannak még olyan lányok, akik egyszerre szépek és okosak is, sőt nem is beképzelt libák..

szóval hajrá;)

honnan ismered amúgy?:)

2012. szept. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Barátok által ismerkedtünk meg. :)
2012. szept. 23. 20:10
 10/28 A kérdező kommentje:

Persze nem úgy, azzal a célzattal, hogy összehozzanak minket;

hanem először csak szimplán összejött a társaság és elkezdtünk beszélgetni...

tök véletlen volt az egész :)

2012. szept. 23. 20:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!