Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 300 km távolság a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

300 km távolság a kapcsolat elején?

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyunk együtt a barátommal.

Eddig minden szlp és jó volt, de tegnap szóbah ozta, hogy lehet, hogy ez így nem fog menni, mivel csak hétvégén tudunk találkozni.

Ő 18 én 19.


Ez kifogás, vagy valóban lehet probléma?

Nagyon szeretnénk mindketten együttlenni, de ő nagyin magányos és eléggé rossz időszakát éli, így mindennap szüksége lenne rám.


Mi a teendő?



2012. szept. 28. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Dolgozzatok és közös lakás.
2012. szept. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ő gimis, én pedig OKJ-zom PEsten.
2012. szept. 28. 10:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de tapasztalatból mondom, hogy felejtős!
2012. szept. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha minden hétvégén tudtok találkozni 2-3 napot akkor vállalható szerintem.
2012. szept. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi több, mint egy évig éltünk így, az első randinkon is már utazgatnunk kellett, hogy találkozni tudjunk. Azóta suli befejezve, összeköltöztünk, jövőt tervezünk. Ha akarjátok mindketten, meg lehet oldani. Ha nem, akkor jönnek a kifogások. Te érzed.
2012. szept. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha megvan a szerelem és bíztok is egymásban akkor simán működhet a kapcsolat. Egy ilyen jellegű kapcsolatban a féltékenységnek még kisebb helye szabad csak lennie. Tény, hogy nem árt egy bizonyos fokú érettség is. De ha valaki ennyi kellemetlenséget sem vállal azért akit szeret, akkor ott esetleg tényleg el kell gondolkodni. De tapasztalatból mondom, hogy simán működhet.
2012. szept. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mi anno 9 hónapja 2 hete jöttünk össze és ő utazott 2 hónapig nem láttam! De jöttem utána haza és azóta is minden ok és akkor is az volt. Volt közöttünk kb 2400 km.
2012. szept. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!