Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolat-e a távkapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat-e a távkapcsolat?

Figyelt kérdés

2012. aug. 20. 18:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
igen :) számtalan olyan esetet láttam ahol jól működik.
2012. aug. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
hát egy távkapcsolathoz kell némi tapasztalat, intelligencia, bizalom és türelem. nagyon kevesen képesek távkapcsolatban élni, nem is nagyon fogadják el.
2012. aug. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A távkapcsolat fogalmát egyetlen köpéssel tudnám a leginkább jellemezni. Ezt nem nekem találták ki. Sajnos eléggé féltékeny típus vagyok. Az eleje még ok volt, de aztán az ember hal ezt-azt és egyre jobban b@ssza szét az agyát a stressz, hogy most akkor mi történt vagy mi nem történt. Persze biztos van olyan akinek, ez megy, de tuti nem egészséges, hogy a pároddal csak telón meg neten tudsz beszélni. Nem tudod megölelni, érezni a bőre illatát, érezni a szívdobogását.

Szóval szerintem a távkapcsolat nem igai párkapcsolat!


22/F

2012. aug. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A tavkapcsolat egyetlen egy esetben elfogadhato, ha mar regota egyutt vagyunk, es valamelyikunknek koltoznie kell munka vagy egyeb indokbol egy idore, de idohatarral. Es utana megint egyutt leszunk.

Vagyis mar ismerjuk egymast, nem az van, hogy a gep elott ulve barki barmit mondhat, es nem a facebook-on eljuk a szerelmi eletunket.

Bar ismerek egy lengyel lanyt, (Londonban elek jelenleg), aki elment nyaralni a Dominikai Koztarsasagba, ahol megismerkedett egy francia fiuval. Utana kb kethetente jartak egymashozhoz, hol a lany Parizsba, hol a pasi Londonba, es egy ev utan a csaj odakoltozott hozza.

De szerintem ez a ritka, a nagyon ritka kivetel.

2012. aug. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%
Véleményem szerint hülyeség belemenni távkapcsolatba, ha friss a dolog. 20-on évesen az ember igényli a napi legalább 3-4-szeri találkozást. Aki hetente 1-2 alkalommal tud a "párjával" lenni, az nem is kapcsolat. Néha összefutnak szexelni és telefonon/neten kommunikálnak. Nem mennék bele ilyenbe.
2012. aug. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
39%
én nem nevezem kapcsolatnak...
2012. aug. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) indokolni is tudnátok mind az igen mind a nem válaszokat, bár ahogy olvasgattam nemvolt túlsok igen :D miért itélik el ennyire ezeket a fajta kapcsolatokat?
2012. aug. 20. 22:55
 8/14 AndreaMariann ***** válasza:

Nekünk megy,a férjemmel egyelőre nem tudunk összeköltözni,ő vidéken van,én pesten,de igazából nem lakik annyira messze.:)

Egy héten egyszer találkozunk,de akkor 3 napra,hétvégére,és van,hogy több napot is együtt tudunk lenni.Van,hogy egy héten egy,vagy két napot,de az már rossznak számít,és kevés is.Mi mondjuk már régóta ismerjük egymást,és laktunk közel is egymáshoz.

Nagyon szeretem,és igaz,hogy a pólójában alszom,az illata miatt,amikor nem vagyunk együtt,és sokat telefonálunk is,de egy ilyen minimális távolságot ki lehet bírni.

Volt már "igazi" távkapcsolatom,5 hónapig bírtam,az nekem sem megy,amikor 200 km választ el egymástól.

Szerintem is mindenképpen kell a közelség.:)

Szóval a távkapcsolat nem jó,mert a lényege vész el a kapcsolatnak,és sok frusztrációt okoz.

2012. aug. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egyedül akkor nevezhető kapcsolatnak ha rendszeresen tudtok találkozni.Ha napi szinten nem is de min.hétvégén leutazik valamelyik fél a másikhoz és ott is tud maradni ,akár éjszakára is
2012. szept. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

én 16, a barátom 23 éves.. igen, elég furán hangzik, de működik! még köztünk is. bár sokkal érettebbnek tart a koromnál.

interneten ismerkedtünk meg. 250km van köztünk..

kéthetente, háromhetente, de van persze, amikor hetente találkozunk..

egyetlen gond ezt anyagilag finanszírozni..

most leszünk egy évesek egy hónap múlva.. :)

2012. szept. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!