Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtudtam, hogy barátom más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam, hogy barátom más lánnyal találkozgatott, de azt mondta, hogy nem történt semmi, mert a csaj csak barátilag tekintett rá. Szerintetek így van értelme folytatni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 02:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%

Miért, egy pasinak nem lehet lány barátja? :O Ez valami új íratlan alkotmány paragrafus?!


Ha így állsz hozzá, hogy van-e értelme folytatni, nos kiscsillag... Nem, igazából nincs. Annak sem volt hogy eddig együtt voltatok.


21F

2012. márc. 22. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%
A "barátod" megakart csalni ez olyan minthogy Leakartam mészárolni a családod de nem ugy tekintettem rám mint hulla ezért nem. Nem rajta mult ha a csaj egy shazjha, akkor megcsal téged igy a válaszom indoklással egy nagyon nagyon erös NEM!! Remélem segitettem
2012. márc. 22. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
31%
nekem is vannak lány barátaim, barátnőmnek is vannak fiú barátai...
2012. márc. 22. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%

Szerinted nem találkozhat többé lányokkal?

Akkor talán zárd be valahova.


Tudod, _most_ döntsd el, hogy hiszel-e neki.

Ha nem - akkor most azonnal búcsúzz el tőle.

Ha igen - akkor viszont ezt az esetet örökre felejtsd el, _soha többé_ ne hozd elő! Abban a pillanatban, ahogy még egyszer előkerül - vége a kapcsolatotoknak.

2012. márc. 22. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy az embernek vannak lány barátai, az meg egy másik ha új csajokkal találkozgat. Az én exem nekem még azt is mondta, hogy milyen szimpi lenne nekem az a lány, aztán mégis lekoccolt vele 3 év után. Nem csalt meg, csak elhagyott miatta....
2012. márc. 22. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

Ha egy pasi egy lánybaráttal találkozik azt elmondja a párjának... De ha utólag tudja meg, hogy találkozgatott egy másik lánnyal az nem hiszem, hogy csak azért lett volna, mert egy haverjával találkozott...


Beszéljétek meg. De ha nem tudsz hinni már neki akkor szerintem inkább felesleges.

2012. márc. 22. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
de régóta ismerte? vagy? mert ha régebb óta ismerte, akkor no para, de ha csak mostantól, és neked úgy kellett rájönnöd.. miért titkolta?
2012. márc. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Azt mondta, hogy tetszett neki a lány, és össze akart volna jönni vele, de a csajnak nem kellett. Én jöttem rá, ő titokban tartotta hónapokig. Csak voltak megérzéseim. Aztán utánajártam a dolgoknak, aztán kiszedtem belőle...


De ígérget, hogy megváltozik, meg többet nem lesz ilyen, megh engem szeret, blabla, de én már nem tudok hinni neki ezek után, pedig könyörög, hogy adjak neki még 1 esélyt. :/

2012. márc. 22. 12:16
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha azt mondta hogy össze akart vele jönni, akkor egyáltalán nincs értelme... mert ha összejött volna vele a csaj, akkor 100% hogy már rég nem veled lenne a pasid... az ilyenek sosem változnak meg sajnos.. aki szereti a másikat alapból nem csinál ilyet. :(
2012. márc. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
dobd ki a francba, kell a fenének 1 ilyen pasi!!! te sokkal jobbat érdemelsz, mint ez az idióta!!!!
2012. márc. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!