Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párom szeretne beszüntetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom szeretne beszüntetni velem minden fajta kapcsolatot, miért csinálná ezt?

Figyelt kérdés

Azt mondja, szeretne maga mellől elmarni, fél év után túl vagyunk, és szeret engem. majd 5 hónapja kísérletezünk azon, hogy összeköltözünk, és szomorkodik, hogy egycsapásra nem jön össze.

kapcsolatunk elején leszögezte, ha vele lesz a baj elmar magától.

önértékelési gondjaiból fakadóan, ezt elképzelhetőnek tartom.

a mai nap fordul felém azzal a panaszával hogy már nem olyan mint az elején, és majdnem minden hétvégén veszekszünk egymással. hét közben ritkábban mivel távolsági kapcsolatban élünk. de minden nap beszélünk.


célom hogy magam mellett tartsam, társammá faragjam.


szerintetek mit kellene ezzel a helyzettel kezdeni. nekem nem hinné el hogy igen is jóember.



2012. okt. 5. 22:44
 1/3 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
Mert egy barom, nem szeret. hagyd a fenébe elmenni az ilyet. Nem érdemel meg.
2012. okt. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ó, én majdnem 9 hónapig nyűglődtem azon, hogy elfogadtassam egy fiúval, hogy mi összetartozunk, és hogy ő tehet bármit, az én szememben sosem lesz kevesebb. 9 hónapig küszködtem azon, hogy higgyen bennem, és végre megnyugodjon mellettem, és bízzon bennem, hogy én nem hagyom el. Anynira erősen kötődtem hozzá, és annyira hittem a közös jövőnkben... Én hittem, hogy az egész életemet le tudnám élni vele. Ő pedig nem merte elengedni magát, nem merte elkötelezni magát mellettem. Mert ő eddig 3 nővel élt együtt, és mind a három kihasználta, tönkretette, megcsalta... Végig azt szajkózta, hogy neki nem való barátnő, neki nem kell párkapcsolat, ő magányos farkas, neki jobb egyedül. Én pedig az ellenkezőjét hittem, azt, hogy ha megtalálná azt, akit neki rendelt az Ég (történetesen engem), és megállapodna mellette, akkor őneki is jó lenne.

9 hónapig ment ez a nyavalya.

Aztán föladtam. Végérvényesen. Vagyis inkább ő döntötte el a kérdést. Egyszer csak többé nem jelentkezett. Végleg lezárta magában az egészet. S én csak utólag látom, mennyi energiát, időt, és érzelmet pazaroltam rá...

Azóta megtaláltam életem párját, és ha nem is olyan hevesek bennem az érzelmek, mint az elregélt fiú iránt, de biztos vagyok benne, hogy a páromban nem kell csalódnom soha.

Az elregélt fiú azóta újra felkeresett, és nem tudom, mekkora törést okozhatott benne, amikor megtudta, hogy nem vártam rá többé, hanem én is továbbléptem. Lehet, hogy azóta is átkozza az eget, amiért elmart magától, de én inkább áldom, mert sok rossz tapasztalat után most végre megtaláltam azt, aki nekem lett rendelve.


Hosszú mesémből csak annyit akartam kiemelni, hogy nem érdemes sokat áldozni valakire, aki nem akar és nem is tud megváltozni... Nem fogod tudni megváltoztatni. Nem fogod tudni a magad kívánalmára formálni... Majd egyszer magától megtanulja. Vagy nem. Az már ne legyen a te gondod!

Én is hittem benne, hogy én aztán kitartó leszek, én aztán nem leszek olyan, mint a többi lány, én aztán nem állok be a sorba! Tényleg megvolt bennem az akarás.

De ő lehetetlenné tette a dolgomat. Esélyt sem adott arra, hogy bebizonyítsam neki, tényleg szeretem.

Most visszatekintve már látom, hogy az a szerelem nem olyan volt, mint az, amit most érzek.

Kár volt ennyi energiát belefeccölni.

Neked is kár lenne.

2012. okt. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Gratulálok, és.... megfogadom a tanácsot!
2012. okt. 8. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!