Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nektek melyik fajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek melyik fajta fiú tetszik jobban?

Figyelt kérdés
Az aki kigyúrt,nagyszájú partiarc,aki azt nem tudja hogy mi az az 1x1,vagy aki okos,dolgos,ügyes,kiàll a szeretteiért,és őnmagàért,de nincs kigyúrva.Melyik tetszik jobban?őszinte vàlaszokat kérnék!
2012. júl. 12. 13:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%

az ilyen

[link]



19/L

2012. júl. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
nekem Pinokkio az ideálom. egyszer amikor benézett a bugyim alá megkértem hogy hazudjon. nem bántam meg!
2012. júl. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2052665422654. ilyen kérdés és még mindig nem csak ez a két fiútípus van.
2012. júl. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Utóbbi. Legyenek céljai, legyen talpraesett, ügyes, szorgos és szeressen teljes szívvel. Az nem feltétel, hogy izomagy legyen, egyáltalán.
2012. júl. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

mert ugye csak szélsőségek vannak, mi?


Kigyúrt helyes rendes pasi csak a mesében van?

A kigyúrt alakot a nem kigyúrttól csak pár hónap edzés választja el. Én a másodikat választanám és elküldeném edzeni :) De nem tetszenek a kigyúrtak, csak ne legyen girhes karó, aki nálam is vékonyabb.

2012. júl. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az utolsó 2 vàlaszolónak köszi,az első 2 meg nem tud olvasni -.-
2012. júl. 12. 13:45
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a nem kigyúrt. Bár nekem a kigyúrtak amúgy sem jönnek be (soha nem is jöttek).
2012. júl. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Miért úgy kell megfogalmazni a kérdést hogy az ember önkéntelen is azt választja amit te szeretnél. Ha a tényekre vagy kíváncsi úgy tedd fel a kérdést hogy egyelőek legyenek az esélyek. Van két fiú mindkettő rendes kedves okos fiú csak az egyik ki van gyúrva a másik nem. Melyiket választanánk. Abban az esetben ha kigyúrt alatt nem a tarkósizmos állatot érted hanem a szép szálkás izmokat akkor a kigyúrtat választanám. Látszik rajt hogy kondizik ami egészséges és sportos szóval azt választanám
2012. júl. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Nekem a kigyúrt nem jön be, de egyébként az elhízott helyett inkább az enyhén sportos. Szóval, nem mindig egyértelmű. :)
2012. júl. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Utóbbi, egyértelműen. Nekem egy érett férfi kell, nem pedig egy majom.

17/L

2012. júl. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!