Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez most BARÁTSÁG,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez most BARÁTSÁG, vagy TÖBB? Le tudom állítani, mielőtt komolyra fordulnának a dolgok? HOGYAN? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés

A barátnőm bátyja 26 éves, én 16 leszek decemberben. Kb márciusban kezdtünk dumálgatni, az elején még csak facebookon, rövidebb, majd egyre hosszabb időket. Mindig ô írt rám, és úgy köszönt, hogy 'ciao bella', ami azt jelenti, 'szia szépségem'. Hamar megtaláltuk a közös hangot, nagyon egy hullámhosszon vagyunk, megértsük egymást, és hihetetlen sokat nevetünk, befejezzük egymás mondatát, sosem jöttem ki senkivel ennyire jól!! Volt, hogy éjszakákat átbeszéltünk skype-on. A barátnőm nem akart hallani arról, hogy beszélünk, szerinte ciki, és mindig elhúzta a száját, ha megemlítettem őt.

A pasi egyre többet kezdett bókolni, persze csak játékosan, flörtölve, amibe én belementem, csak viccnek fogtam fel a dolgot. Aztán már szinte minden nap beszéltünk, telefonon is, már szépségemnek nevezett, meg csókokat küldött, amiket lassan már nem tudtam hova tenni, és meg is mondtam, hogy sok. Egy darabig abba is hagyta, aztán újra visszaállt rá.

Egy hete találkoztunk, mert megkérdezte, nem futunk-e össze. Akkor is megdicsérte, hogy milyen csini vagyok, és megmutatta, hogy 'szépség'-ként vagyok beírva a telefonjába. Megemlítette, hogy el kellene mennünk kirándulni ( egyszer beszéltük, hogy nagyon szeretek, és megjegyezte... ). Másnap megint találkoztunk. Kicsit távolabb ültem le tőle, de kibulizta, hogy hiperszuper közel üljünk egymáshoz, és állandó fizikai kapcsolatban legyünk. Átkarolta a derekamat, elég sokszor, megsimogatta a hátamat, volt, hogy magához húzott gyengéden, és közel hajolt hozzám, mély szemkontaktust tartva, amit én nem voltam képes sokáig állni, mert zavarba jöttem. Volt, hogy megint poénkodtunk, és eljátszottam, hogy szomorkodok, mire megint átkarolt, magához húzott, én a vállára hajtottam a fejem, ô az enyémre az ô fejét. Kerültünk többször is olyan helyzetbe, hogy majdnem megcsókolt.

Minden nap felhív, beszélünk, és mindig nagyon várom, hogy hallhassam a hangját. Hiányzik az érintése, a múltkor alig bírtam magamat kontrollálni, nagyon jólesett, amikor átkarolt... Eljátszom a gondolattal, ahogy megcsókol, amikor rá gondolok, érzem a 'pillangókat a hasamban' és önkéntelenül is mosolyognom kell. Rengetegszer álmodok vele, és legszívesebben csak róla áradoznék, de nem szabad. Annyira hülyeség az egész...

Mondta, hogy fontos vagyok neki, és félt, meg lassan hiányzom neki, mint a családja, mire nevettem a telefonba. Mindig elhív helyekre, persze nem tudok menni nagyon sok okból kifolyólag. Régebben megemlítette, hogy bárcsak idősebb lennék, vagy ô fiatalabb, mert akkor tuti lenne nője. Nagyon-nagyon sokat bókol, de tőle jól esik, nem érzem tolakodónak. Persze tisztában vagyok a korkülönbséggel, de ugyanakkor erős, kölcsönös vonzalmas is érzek kettőnk között

Az a baj, hogy nem tudom, hogyan ôrizhetném meg a barátságunkat. Nem akarok ennél többet, mert tudom, hogy nem helyes, de elveszíteni sem akarom, mert ô az, akire nem csak szükségem van, de akinek rám is szüksége van. Vele minden egyszerû, és boldog, és... Soha nem éreztem még valakivel ennyire jól magam!!

Azt se tudom eldönteni, hogy mit érzek... Csak azt tudom, hogy most is elôttem van a szép zöld szeme, meg a mosolya, és a pillantása, az, amikor a szemem szépségét elemezte...



2012. okt. 5. 23:56
 1/9 anonim ***** válasza:
ne haragudj, alapesetben nem vagyok ilyen lusta, de nem tudnád összefoglalni röviden?
2012. okt. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, ne haragudj.
2012. okt. 6. 00:04
 3/9 anonim ***** válasza:

hékás, ez ismerős, válaszoltam is a másik kérdésedre is...

személy szerint úgy gondolom, hogy ez neki már valami több, legalábbis én férfi létemre nem szoktam ezt csinálni, csak Vele... tisztázd előtte a dolgot! az a legegyszerűbb, ha ezt helyettünk inkább vele próbálnád meg megbeszélni! mond el neki, hogy mit érzel és mit gondolsz és beszéljétek meg, hogy akkor hogyan tovább

2012. okt. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Ő többet akar, nem tudom, hogy ez a korkülönbség zavar-e téged, engem zavarna.
2012. okt. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Formailag zavar, mint kimondva, 10 év nem kevés... De amikor beszélünk, nem érzékelem, ezt ô is hangsúlyozta.

Megbeszélni ezt így nem tudom, azzal már rég elrontanám az egészet, a varázsát, az túl konkrét... Nincs valami más ötlet?

2012. okt. 6. 00:54
 6/9 anonim válasza:
Dehogy akarod te leállítani! Azt akarod, hogy jól megdugjon téged, ha ez így megy tovább el is éri a fickó a célját, jól csinálja, úgyis meg fog dugni téged. :P
2012. okt. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyrészt. Mondom, hogy a barátnôm bátyjáról van szó, másrészt ô nagyon nem olyan... Volt dolgom olyan pasival, aki csak azt akarta, de az nem várt fél évet, 2 hónapig mondott annyira édes dolgokat, de túl nagy hévvel, lehet azt érzékelni... Meg ráadásul 2 hónap után letepert. Nem kellemes. Rajta érzem, hogy nem olyan... És ha már itt tartunk, a szexre sem érzem magam érettnek:D
2012. okt. 7. 15:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj. De nem tiszra, Te fiú vagy és van barátnőd,de a barátnőd bátyára vágysz?
2012. okt. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jesszusom:D Jogos a kérdés, de nem, én lány vagyok... :D
2012. okt. 10. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!