Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon fontos.

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy 10 hónapja járok a barátommal titokba..azért titokba mert a szüleim nagyon nem birják főleg a szüleit meg azért is ellenzik mert eléggé szegények..a barátomnak nem mondtam hogy a szüleim igy ellene vannak. Az a lényeg hogy többször volt mikor megláttak minket kettesbe s nagyon kiakadtak meg üvöltöztek hogy szakitsak vele..de én nagyon szeretem..ez a harc a szüleimmel már mingyárt fél éve tart és már nagyon bele fáradtam..a minap apum elvette a telóm titokba és elolvasta az smseim..majd elmondta anyumnak és megint egy nagy vita lett belőle..szerintetek szakitsak vele? Már nagyon elegem van a szüleim viselkedéséből..kérek segitsetek..16/L
2012. szept. 28. 19:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát rossz hallani hogy vannak még ilyen szülök. Azért mer szegény?? Hát majd dolgoni fog és lesz pénze. Am ne szakits álj eléjük és mond meg h ez van ha nemtetszik akkor elköltözöl és ennyi:) Am minél jobban ellenzik annál jobban fogsz menni.
2012. szept. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
olyant is mondtak hogyha nem hagyom őt ott akkor kitagadnak a csalátból..
2012. szept. 28. 19:25
 3/10 anonim válasza:
szegény :(
2012. szept. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Persze kitagadnak... a gyerekük vagy, nem fognak kitagadni, csak a szájuk jár. Szakíts a sráccal, de állj a szüleid elé és mond el, hogy csalódtál bennük és többé ne szóljanak bele az, ilyen jellegű dolgaidba.


Ne a srác miatt vitatkozz velük, hanem a helyzet miatt, hogy képesek ebből ügyet csinálni.

2012. szept. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
szakitsak?? de annyira szeretem..s tudom hogy ő is..
2012. szept. 28. 19:56
 6/10 anonim válasza:
akk ne szakíts!!!és közöld a szüleiddel hogy haggyák békén a magánéleted!!hát hogy lehtnek eggyire bunkok a szüleid??? (már bocs)
2012. okt. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
közük nincs ahhoz ogy kivel jársz!! :)
2012. okt. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egyik megoldás sem célravezető. Inkább ülj le beszélgetni velük, és kérd meg, hogy mutathasd be a barátodat. Hívhasd meg egy vacsorára, vagy egy ebédre, és beszélgessenek vele, ismerjék meg őt. Ha látják rajta, hogy tisztességes fiú, és téged becsben tart, és szeret, akkor talán enyhülnek. Térj ki az anyagi helyzetére is, hogy téged nem a pénze érdekel, és tudod, hogy ha majd elég idősek lesztek, és elég sok ideje tart a kapcsolat, és tervezgetni kezdenétek a közös jövőt, akkor majd ráérnél aggódni miatta, hogy hogyan fog eltartani téged. De addig még annyi minden változhat, és te hiszel benne, hogy ő is fog jó állást találni, és elég pénzt keresni. De most még fiatal vagy te is, és ő is, és a tanulás az első.

Ha a szüleid megismerik őt, és tényleg látják, hogy kedves, tisztelettudó, akkor nem fognak tiltani tőle. Talán.

De ne vitatkozz velük, hanem viselkedj éretten!

Ha hisztériázol vagy titkolózol, csak magad alatt vágod a fát.

A gyerek is akkor tanul, ha tapasztal. A szüleidet is hagyd tapasztalni, hogy tanulhassanak.

2012. okt. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8-as válaszoló vagyok. Még annyit hozzáteszek, hogy a barátoddal is legyél őszinte. Mondd el neki, hogy miért szeretnéd, ha elmenne hozzátok, és hogy hozza a legjobb formáját. De ne arcoskodjon, legyen önmaga.

Szóval önts tiszta vizet a pohárba! És légy okos, és határozott!

2012. okt. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) megpróbálok beszélni velük..remélem megértik..
2012. okt. 4. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!