Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy én úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy én úgy érzem, hogy mindig többet akarok a barátnőmmel lenni, mint ő velem?

Figyelt kérdés

És hogyan lehetne azt elérni, hogy ő neki ugyanannyira fontos legyen hogy sokat legyünk, mint nekem?

17/f

7 hónapja vagyunk



2012. okt. 6. 00:31
 1/3 Csillag25 ***** válasza:

Ha ezt érzed, nagy valószínűséggel így is van. Főleg, hogy srác vagy, így még átmeneti hisztiről, érzelmi hullámzásról sem lehet szó. (na nem mintha, ti pasik nem tudnátok hisztizni!) :)

Elérni nem tudod senkinél, hogy fontos legyen számára az együtt eltöltött idő, hisz ezt vagy akarja valaki, vagy nem. Lehet, hogy ő ennyit igényel, és a több, már megterhelő lenne számára, aminek tutira szakítás lenne a vége. Azt ajánlom finoman kérdezz rá, mondd el mit érzel, és hívd fel rá a figyelmét, hogy te szeretnél kicsit többet vele lenni. Ha fontos vagy neki, el fogja mondani az ő álláspontját, és megpróbál a kedvedre tenni.

Egyébként gondold végig, hogy tartalmas-e az az idő, amit együtt vagytok, mert lehet, hogy kicsit uncsi a leányzónak, és ezért nem akar belőled többet. Próbáld meg kideríteni, mihez lenne kedve, vagy mit csináljatok, amivel gyorsan telik ugyan az idő, de tartalmas és értelmes elfoglaltság! :) 25/L

2012. okt. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
úgy ha szexfüggőt csinálsz belőle.
2012. okt. 6. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 yuda ***** válasza:

Nem egy helyről hallottam már, hogy párkapcsolatban egyik fél mindig jobabn szeret, mint a másik. Úgy gondolom, teljesen kiegyensúlyozott szeretet nincs. Valaki mindig jobban szeret, a másik pedig jobban élvezi ezt.

Gondolkodj ezen. Melyik a kényelmesebb?

- ha te szeretsz jobban, te keresed jobban a társaságát..ő pedig inkább sütkérezik ebben, mint viszonozza.

Fordítva jobb lenne?

Komolyan mondom: érdeklődj ismerőseidtől, náluk mi a felállás. Úgy gondolom, fogsz csodálkozni. Valaki mindig jobban kiadja magát, jobban szeret.

2012. okt. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!