Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor barátnőmmel akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor barátnőmmel akarok beszélni pl msn állandóan közbe jön valami és mindig mondja h majd holnap. Én kamionozok de a kapcsolatunk azt hittem jó. Fizetem a netet ahol csak tudom és mindig van kibúvó. Fizetem a tel számlát ugyan ez?

Figyelt kérdés
És már nagyon elegem van h mindent meg kap ki van nyalva a segge és amikor lehetnénk egymásnak le se kakil. De amikor nekem van programom mindig háttérbe kerül ás inkébb Őt választom, de ez fordítva nem igaz! SZerintetek??
2011. szept. 8. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudod van egy olyan idézet hogy"kamionos feleségből lesz a legnagyobb kur*a. már bocs
2011. szept. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez lemarat a végéről:"
2011. szept. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A mi kapcsolatunk 100000%-os volt.De olyan érvei vannak h most itt van oszt társam és fénymásolunk, ami igaz is , de meg lehetett volna annyit tenni h én vagyok a fontosabb és ritkán beszélünk h megmondja barátnőnek gyere vissza 1 óra múlva nem?????????????
2011. szept. 8. 20:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet vele megbeszélni?

Mit válaszol arra ha felveted neki, hogy áljon meg a menet!

Neked ő a legfontosabb, neki meg nálad fontosabb még a fénymásoló is?

Hát elszalad az a fénymásoló???

A barátnőt meg nem kell elkűldeni, megvárhatja még beszéltek egy jót...

Nem Csabinak hívnak? (Csak mert van egy ismerősöm aki kamionos)

2011. szept. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem Csabi vagyok!Én is úgy gondolom ráért volna a fénymásolás meg stb... ha én vagyok a legfontosabb neki.De ezekszerint nem.Fordított helyzetben csapot papot ott hagyok vagy kitalálok v.mi hülyeséget miatta.De ez van!!!!
2011. szept. 8. 20:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Figyelj!

Én két megoldást látok ebben a sorrendben:

1. Megpróbálni megbeszélni vele, hogy neked ez így rossz, ne csinálja ezt, te is mindíg őt helyezed előtérbe.

2. Ha ez nem hat, a saját fegyverével kell ellenszegűlnöd, vagyis ha neki fontos valami, akkor neked jön közbe valami csipp- csupp (nem nagy) dolog.

Ha ettől nem kap észhez, akkor el kell gondolkodni van- e értelme a kapcsolatnak, meg hogy szeret- e egyáltalán!

29F

2011. szept. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!