Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély a változásra vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély a változásra vagy csak húzom az időmet vele? 6 hónapja találkozgatunk, de olyan fura a kapcsolatunk. Barátomnak 4 éve nem volt barátnője (nagyon koppan), azóta én vagyok az első, akit közel engedett magához.

Figyelt kérdés
..DE olyan távolságtartó velem. Azt mondja tudatosan teszi ezt,mert vannak olyan megoldatlan üzleti dolgai, hogy nem mer mélyen belemenni egy kapcsolatba,mert akkor nem tudja megvalósítani. Ha velem van kedves,aranyos, kapok tőle szeretet, de valami hiányzik. Mondta látja rajtam, hogy nem vagyok boldog vele és az esze szerint, miattam azt kellene mondania, hogy ne találkozzunk, de ezt meg nem tudja kimondani,mert rossz lenne neki. Eszem szerint én is tudom, hogy lépnem kellene, de nem tudok, mert azt hiszem szerelmes vagyok! Olyan jó minden, ha együtt vagyunk, de mégis úgy érzem ott van valami fal közöttünk. 27 évesek vagyunk! Érdemes várnom, hátha változik valami?
2012. okt. 7. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Én hagynám és keresnék egy olyan embert akit simán, gondok nélkül tudnék szeretni. Aki nem helyez más dolgokat a szerelem elé!
2012. okt. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én azért nem sietnék és megbeszélném vele. De úgy, hogy alaposan belemenni a részletekbe. Ha ezután sem megy, akkor alá szógájja. Amúgy nem értem, hogy mit nem tud megvalósítani egy párkapcsolatban, most nem mind1, abban, vagy azon kívül? :-o
2012. okt. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!