Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy férfinál onmagát lealacson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinál onmagát lealacsonyítón hat ha elmondja annak a személynek az érzéseit akit szeret?

Figyelt kérdés
A barátnommel,akinek még nem volt szinte semmilyen kapcsolata,és nekem sem volt 3 hónapnál komolyabb kapcsolatom,ha lehet azt kapcsolatnak nevezni,már tobb mint fél éve egyutt vagyunk,és minden jól halad.komoly srác hírében állok,munkám van,szinte már saját háztartást vezetek.haverjaim vannak,de nem tartom veluk nagyon a kapcsolatot mióta a baráti kor felbomlott..a barátnomnek sincsenek igazán barátnoi..egymás legjobb barátai vagyunk,és mindent meg tudunk beszélni,megbízunk egymásban és szeretjuk egymást..nem szoktam az érzéseimet kimutatni senki felé ahogy o sem..de most amiota egyutt vagyunk ez változni látszik,és mindketten tudattuk egymással már tobbszor is hogy szeretjuk egymást!nagyon! de én annyira bele vagyok bolondulva hogy az utóbbi idoben kicsit sokszor mondtam neki hogy hiányzik,meg hogy szeretem ot..o ugyanígy van,de félek nehogy ráunjon erre.azt hiszem vissza kéne vennem a gázból mert tudja hogy nem vagyok az a nyálas típus és ez a nagy változás taszítaná szerintem.ha írok neki levélben hogy mi a helyzet meg minden akkor olyan egyhangúan válaszol..nincs mindíg az a kitoroo orom mint ami szokott lenni,de van amikor meg majd megorul hogy lásson már... csak tudni szeretném hogy hibát-e kovetek el azzal ha picit eltuloztam azt hogy tul sokszor tudattam vele hogy milyen sokat jelent nekem,és hogy még senkivel sem éreztem így magam.. vissza e lehet fordítani ezt,hogy megmaradjon az a férfi respect,hogy o keressen tobbszor,és olyan legyen minden mint kicsivel ezelott.

2012. okt. 9. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Az érzéseit senkinek nem kell, és nem is szabad elrejteni, csak vigyázz, hogy mindez ne csapjon át ömlengésbe.
2012. okt. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Értem ezalatt pl. azt, hogy egyik volt haverom meg a nője teleposztolják a facebook-ot, hogy szercsi-lávcsi úgy, údecuki vagy úgy... komolyan, facsarni lehetne a falamból a nyálat. Szerintem ez már az a kategória, ami inkább szánalmas, mint érzelmes.
2012. okt. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

engem ezért dobtak, mert nyálas voltam...

vigyázz

2012. okt. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen értem mirol beszélsz..szó sincs ilyesmirol,ez egyikunknek sem jon be,nem ilyenek vagyunk :) de azért valahogy vissza kéne hoznom az ezelotti állapotot.. viszont ha tul drasztikusan nem lesz ilyesmi akkor meg azt fogja hinni hogy nem érdekel
2012. okt. 9. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!