Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megcsaltatok valakit akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsaltatok valakit akkor azt elmondtátok az érintett személynek? Vagy csak szakítottatok és semmit sem sejt az egészből.

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 21:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

elmondom neki


20/f

2010. dec. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Azért mert valaki valakit megcsal, az nem jelenti azt, hogy szakítaniuk is kell...

Érdemes megbeszélni, de miután a megcsalás előtt kellene megbeszélni, hogy mégse utólag vágja a pacekba az ember, ezért sokan inkább eltitkolják a párjuk elől, még akkor is, amikor már 99.9%-ig kitudódott, de mindenki igyekszik fenntartani magának azt a maradék 0.1%-ot, hogy senki ne nézhesse szemétládának...

Alapvetően pedig sokkal célszerűbb megbeszélni, mert a párja az embernek nem véletlenül a párja...Általában az ember, ha látja a megbánás jeleit, azért hajlandó megbocsájtani bármit...Ha másért nem is, de legalább szeretetből...Amit sokan még a titkolózásnál is aljasabban kihasználnak...

Egyszóval, ha már eljutottatok odáig, hogy megcsaltad a párodat, akkor illik elmondani neki, hogy ne hazudozz és azért, hogy ne áltassátok egymást...Valamint, ha titkolózol, de a párod magától rájön, vagy valakitől megtudja, akkor sokkal rosszabb helyzet alakulhat ki...

2010. dec. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Amikor megcsaltam a barátomat akkor a szakítás után derült ki az egész. Nem akartam neki elmondani, mert tudtam, hogy a padlóra fog kerülni, de nekem akkor már volt valakim, akibe szerelmes voltam, csak az akkori barátomat nem hagyhattam el. Alapból hajlamos az ilyesmire, és tudtam, hogy valami hülyeséget fog csinálni. Végül egy jóakaróm mindent elmondott, leszarva ezzel az én döntésemet. Nem voltam büszke a dologra, de fiatalnak tartottam magamat arra, hogy féltésből és emberi szeretetből örökre amellett maradjak aki sokszor nem úgy bánt velem, ahogy kellett volna, és nagy valószínűséggel ő is félrelépett, csak én inkább homokba dugtam a fejemet. Vége lett, jöttek a fenyegető levelek, érzelmi zsarolás, minden ami kell. Azóta úgy megyünk el egymás mellett az utcán, mint az idegenek. Sajnálom, hogy idáig fajult a dolog.
2010. dec. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én görény voltam, és nem mondtam el. Számomra érzelmileg nem jelentett az egész semmit, csak egy csók volt mattrészegen egy olyan csajjal, akivel azóta sem beszéltem, csoda, hogy egyáltalán emlékszem az esetre. Fölösleges fájdalom lett volna csak neki, én meg a bűntudat miatt szenvedtem helyette is. Nem mondom, hogy büszke vagyok rá, de ez van...
2010. dec. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
Előttem szóló: nem vagy görény! Csak tapintatos. Egy röpke szexuális kalandot nem szabad elmondani - lehet, a lelkiismeretünkön könnyítünk, de súlyosan megsebezhetjük vele a párunkat. Mondjuk a hosszú távú megcsalás, párhuzamos kapcsolat már szemétség, bigámia. Az ilyennek semmi értelme.
2010. dec. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
egy röpke szexuális kaland is szemétség, sajnálom h egyesek ezt nem így látják....és ha elmondod azzal nem könnyítesz a magad lelkén, ha nem mondod el, pont akkor vonulsz inkább vissza GYÁVÁN
2011. márc. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 kranpusz ***** válasza:
50%

Soha NEM szabad az ilyet elmondani, az öszinteség nem elöbrevaló az emberi méltóságnál, és ne légy önző hogy könnyíts a lelkeden az övét meg a porba taszítod!

Én nem tenném! Ez szó szerint titok!

2011. márc. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 napietus ***** válasza:
nem mondtam el, akkor sem és azóta sem. gyónni a paphoz menjen az ember, vagy a pszichológushoz, hogy könnyítsen a lelkén, ne a másikat hozza ilyen kínos helyzetbe. ráadásul akkor azt is el kell mondani, hogy kivel, úgyhogy még egy embernek kellemetlenséget okozol vele. minek ez? volt, kész, meg nem halt senki, kit érdekel ez már utólag? felesleges ezzel felborítani a status quot.
2011. márc. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

lefeküdtem az exemmel, de nem mondta el a pasimnak...

meglehet vetni és lehordani...gyáva voltam...tudom...

Szakítottam a sráccal, de azóta sem tudja

2011. márc. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

2010-12-08 12:59


Aranyos vagy, hogy megvédesz, de én akkor is görénységnek tartom. A megcsalást el kell mondani, ennyivel meg kell tisztelni a másikat. Amíg a megcsalt fél nem tudja, hogy egy hűtlennel van együtt, addig az egész kapcsolat hazugság, addig egy olyan emberrel van együtt, akivel amúgy lehet, hogy nem is szívesen lenne.

2011. jún. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!