Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy fiú, akivel elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, akivel elég jóban voltunk, de már hetek óta nem szól hozzám (lent). Hogy tudnám elérni, hogy újra beszélgessen velem, ahogy régebben? 14/L

Figyelt kérdés
Már több éve ismerem. Sokat beszélgettünk, és igazából úgy a személyisége miatt jön be nekem...Megismerkedett az áll barátnőimmel, akik a hátam mögött csupa hazugságot mondtak neki, pl.: mindenkinek hagyom, hogy fogdossanak, a háta mögött hülyézem, meg a külsejére teszek megjegyzéseket és olyan dolgok amiket inkább le se írok...hogy beszélhettek így rólam, ráadásul pont annak a fiúnak, aki bejön nekem???Na mind1. szeretném, ha megint úgy beszélgetne (és mást is csinálna ;) ) velem, ahogy rég =)
2010. máj. 7. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:
És te ezeket a barátnőidnek tartod? Amúgy mondd el neki,hogy soha nem tettél ilyet, ha hisz neked akkor oké, ha nem akkor meg minek akarsz vele beszélgetni?? Olyan emberrel aki még csak hinni se hisz neked?! A "barátnőid" meg hanyagold...
2010. máj. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát, már egy ideje hanyagolom is őket. Nagyon szemetek voltak velem.
2010. máj. 7. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!