Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetne elérni hogy az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne elérni hogy az a Lány aki nekem nagyon tetszik, szakítson a mostani barátjával?

Figyelt kérdés
vagy csak rásegíteni vagy valami, mert jó lenne, mert érzem hogy összeillenénk, összejönnénk :)
2012. aug. 30. 22:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
ha valaki ezt az én barátnőmről gondolná így, annak biztos kitaposnám a tüdejét a helyéről..
2012. aug. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
mármint ha tenne is valamit hogy szétmenjünk
2012. aug. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ugyan ez nálam is probléma...csak itt eljegyzés is volt már.
2012. aug. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem tehetsz semmit. Ha ismer és ő nem érez hasonlóan irántad, akkor szerelmes a barátjába. Ha tudod, hogy gondok vannak a kapcsolatukban és a lány bizonytalan, akkor támasza lehetsz és barátja. De egyébként ha beleavatkozol, akkor mindenképpen te leszel a hibás. Hagyd őket békén. Soha nem tudhatod mit hoz a jövő.
2012. aug. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

Ez az elgondolás elég etikátlan a részedről, nem érzed így?

Ha a lány is úgy gondolja, hogy veled jobban összeillene, akkor majd ő tesz az ügy érdekében. Amellett, hogy tisztességtelen, felesleges is belenyúlni más kapcsolatába. Még az is lehetséges, hogy az ellenkezőjét éred el, mint amit szeretnél és megutál a kiszemelted.

2012. aug. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne azon gondolkodj, hogy tudsz egy párt szátválasztani, hanem inkább azon, hogy tudsz egy lányt elcsábítani! Ha téged választ, a többi majd megy magától, ha meg nem akkor így jártál!
2012. aug. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha szereted, békén hagyod a kapcsolatát. Mert ha átmenetileg is, de fájdalmat okoznál neki. És ezt tilos. Ugyan most általánosítani fogok, de ne mond azt, hogy nem érdekelnek az ilyen válaszok. hisz akkor bebizonyítod, hogy nem szereted Őt. Ezen kívül ha belebuksz a szétválasztásba, elveszíted. Ülj szépen csendben, és várj. Tartsd meg a jelenlegi viszonyotokat ilyen szinten.
2012. aug. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hiszek abban, hogy mindenki maga tudja a legjobban, mi kell neki. Ha rád van szüksége, magától is eltalál hozzád.
2012. szept. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megölni nem kell téged ezért, van a sablon story például hogy ó jaj összeházasodott a szerelme mással mert ő nem mondta el, és nem tett semmit.


Na neked meg ezt kell tenned, de nem úgy hogy aláaknázod az ő kapcsolatuk. Egyébként is az mire lenne jó. Egy részt lehet a lány, berág rád, vagy csak simán gyenge személynek fog tartani, aki saját értékei helyet mást próbál rossz színben feltüntetni hogy ő jónak tűnjön.


Szóval ha valakinek még tetszene is hogy "leakarják nyúlni" azért nem mind1 lány hülye, van aki simán levágja, hogy mit próbálsz elérni. Csak tedd meg ami tőled telik, mond el neki amit akarsz, aztán ennyi <3y

2012. szept. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

én nem arra gondoltam teljesen!

én arra gondoltam hogy nagyon jóba vagyok a lánnyal, és azt akarom elérni hogy én kelljek neki ne a másik, és ő szakíton vele, ne én romboljam szét a kapcsolatukat

2012. szept. 8. 09:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!