Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Túlzott rajongás tönkreteheti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzott rajongás tönkreteheti a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Minden nap beszélünk interneten barátnőmmel, mindig én írok, hogy jelezzen ha itt van vagy valami.

Szeretek vele beszélgetni, mégis úgy érzem, hogy túlságosan a nyakán vagyok és "megfojtom"...

heti átlag 2 napot töltünk együtt, úgy, hogy itt alszik, az gyorsan elrepül mindig.

Szeret velem lenni, azt mondja, ám mégsem tudom mit érez. Sajnos interneten egyáltalán nem mutatja ki hogy hiányzom neki vagy ilyesmi, élőbe viszont teljesen más...ölel, puszit ad, megfogja a kezem spontán...:)


én 19

ő 18 éves

és 3 hónapja járunk, szex már volt.



2012. okt. 11. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, csak módjával azzal a fojtogatással)) Ne nyiss rá olyan gyakran a neten és esetenként várd meg, amíg ő kezdeményez.
2012. okt. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen, tönkreteszi..saját tapasztalat...amúgy ez eléggé gyanús. h nem lesz jó vége, de te nem én vagy..ezért...nem szóltam :) lényeg h picit vegyél vissza tényleg :)
2012. okt. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kicsit tényleg tönkreteheti.

Akár bevallják,akár nem-a legtöbb nő szereti ha nincs odáig érte a férfi. Ahogy a férfiak szeretnek úgymond "küzdeni" a nőkért nekünk is van rá hajlamunk csak talán kisebb mértékben. Ha nem keresed elkezd kombinálni,hogy vajon miét nem,ekkor jön 101 féle variáció és végül ő fog keresni. Azzal,hogy minden nap te keresed nem tartod fönt az érdeklődését és hamar ellaposodik az ő szemszögéből a kapcsolat. Hagyj neki kis szabad teret :)


20/L

2012. okt. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

igen, én is érzem, hogy vmi nem ok, vagy hamarosan nem lesz.

ajh...pedig már kezdtem komoylabban emgkedvelni, mindig ez van, hogy elszúrom a kapcsolatot, talán azért is mert túlságosan akarom..:/

2012. okt. 11. 15:06
 5/7 anonim ***** válasza:
hm de érdekes ez a téma. De azt kell mondjam ebben tényleg van valami. Sajnos" az emberi pszihé így működik. A tulzott "rajongás" taszítást vált ki a másik félből. Dehát ha az ember "szerelmes"..egyszerűen hiánya van rá, mint a drog, az agya kívánja, ezt pedig a másik zseniálisan meg tudja érezni, és picit rá is tesz, nem keres, elérhetetlen stb, Te számára érdektelen leszel...Te pedig még jobban rákattansz. Én is voltam már mind2 oldalon. De ne rágd magad ezen.
2012. okt. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
szal még rá is játszik mindenre...hát ez szuper...:/
2012. okt. 11. 16:43
 7/7 anonim válasza:

Nálunk nem teheti tönkre, mert mindketten ugyan úgy rajongunk a másikért :D (külső szemmel már betegesen)

De ez nekem is úgy tűnik hogy ő nem szeret téged olyan nagyon mint te őt. Sajnálom, remélem nincs igazam, de nagyon ilyan szaga van.

2012. okt. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!