Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelem és a rajongás közt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem és a rajongás közt mi a különbség, melyik miben nyilvánul meg?

Figyelt kérdés
2012. márc. 12. 06:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát néha semmi.

Van az elvakult, rózsaszín ködös szerelem, na én azt nevezném rajongásnak. Nem látod a hibáit, csak a jót látod, tökéletesnek hiszed a párod.

Van a letisztult szerelem, amit itt egyesek szeretetként emlegetnek. Na az az, amikor összecsiszolódtok, megismeritek egymás hibáit, és alkalmazkodtok hozzá. Ezek után valóban nem lesz olyan szenvedélyes a szerelem, hanem inkább harmonikus. De nagyon jó így élni. :)

2012. márc. 12. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, akinek a társaságában a nap is kisüt és érzem, hogy sose tudnék rá haragudni. Minden pillanat, amit vele töltök, ajándék az égiektől. Ebben érzem azt, hogy nem akarom megváltoztatni a másikat, nem akarom kisajátítani sem, csak látni szeretném, hallgatni, érezni az érintését, ha csak néha, úgy is jó lenne. Valami ilyesmire vágyik mindenki, hogy önmagáért szeressék, nem? Rajongás ez vagy szerelem?
2012. márc. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem az a szerelem,amikor meglátom az illetőt,és azonnal egyfajta önfeledt boldogság fog el...de nem ilyen ködös micsoda,látom én a hibáit is...de akkor is szeretem.
2012. márc. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!