Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy lányt 13 év alatt sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lányt 13 év alatt sem tudok elfelejteni, jelentheti azt, hogy ő az, akit boldoggá tudok tenni?

Figyelt kérdés
Alapvetően arra vagyok kíváncsi, hogy a sors képes e egymásnak rendelni embereket, mert én az első pillantás óta csak rá tudok gondolni, és soha nem érdekeltem rajta kívül más lány sem. Sajnos kissé hűvös természetű, és én is szó szerint lefagyok ha a közelében vagyok. De egyedül miatta akár képes lennék megalázni is magam.

2012. ápr. 27. 07:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ismerkedj más lányokkal. keresd a társaságukat. hidd el előbb utóbb beleszeretsz másba
2012. ápr. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Próbáltam elfelejteni, de nem megy. Tulajdonképpen ő miatta tanultam meg küzdeni, és bár most sem vagyok tökéletes, de a lényeg, hogy az ő emléke volt számomra a lelki támasz, és csak miatta vágyok igazán nagy dolgokra az életben, miatta vagyok képes jól bánni azokra is, akik amúgy nem érdemlik meg. És ezért hálás leszek neki mindig is.
2012. ápr. 27. 08:15
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem, ez csak annyit jelent, hogy a lány tudna téged boldoggá tenni - az, hogy te is őt az egyáltalán nem biztos.
2012. ápr. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Pedig én csak szeretni kívánom őt, nem várok viszonozást érte.
2012. ápr. 27. 08:34
 5/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen kapcsolatban voltál ezzel a lánnyal, ha nem voltál vele napi szinten kapcsolatba, szóval nem jártál vele, nem ismerted eléggé, nem beszélgettetek mélyebb dolgokról. Akkor elképzelhetőnek tartom, hogy csak eszményited ezt a lányt. Elképzeled hogy milyen lehet, idealizálod, hogy ő pont olyan ami neked kell, hogy neked ő a tökéletes.

Nem értem ha 13 évig nem sikerült vele járnod, akkor mit vársz?

Miért nem keresed meg és udvarolsz neki? Hívd el randira ha ennyire tetszik. Miért kellene megaláznod magad előtte? Az egyik lánynak sem jön be...

Ezt ne feledd: Egy lányt az tud boldoggá tenni, aki szereti őt, becsüli és tiszteli, és fel tud rá nézni+ az egyéni sajátságok:))

2012. ápr. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nem eszményítem. Rászolgált arra, hogy tiszteljem, és mint olvasó nem hiszem hogy ezt megérthetnéd. Mellesleg NEM LÉTEZIK olyan, hogy tökéletes. Magam sem vagyok az, de tisztában vagyok az értékeimmel, és soha nem tartottam belül alacsonyrendűnek. Sőt sok ember már szenvedett attól, hogy nem tudott belém kötni... a mai napig mosolygok ezen, mert képtelenek elvenni tőlem a bizonyítási vágyam.

Miért nem keresem meg? Miért nem kerülhettem hozzá közel? Túl sok tényező van az életemben ami ezt megakadályozta. És szerintem mind ketten követtünk el hibát: én csak most értem meg olyanná aki képes áldozatot hozni, és képes az élete árán is védeni az értékeit. A lány pedig túl gyorsan nőtt fel és mindenkit ellökött szinte magától. Azt hiszed nem ismerem? Talán nem eléggé, de annyira igen, hogy attól ős is meglepődne. Bár testileg messze van (igaz egy városban élünk, de a véletlen dönti el mikor lássam) lelkileg viszont elképesztő közel. Bármilyen hihetetlen én sokszor éreztem a fájdalmát (egykor sűrűn álmodtam róla), és ezt a terhet képes vagyok magamon cipelni, még ha bele is rogyok. Na ez mi ha nem szerelem?

Az alázatról is csak ennyit: tisztelem annyira magamat és őt, hogy ne egy csicskát játszó gyermek képében jelenjek meg előtte. Azt csak azért írtam, mert ő TÚL KEMÉNY ember képében tűnik fel előttem, elég csak ránézni és lerí hogy jobb horgosától is kidőlne aki sértegetné. És eltökélt szándékom hogy felnőjek hozzá, még ha nem is hiszi hogy képes vagyok kitartani mellette. Ha ő hagyna időt hogy még jobban megerősödjek, akkor többet is adhatnák neki.

Az álmodozásról meg ennyit (gondolom annak tartasz, ne is próbáld titkolni te butus): "ÉLJ TEJBEN VAJBAN, DE HA MEGUNOD AKKOR JÓ MELEG SZARBAN". Én nem akarok szarban élni :D Inkább bálványozom őt mert ez boldogít.

Na soha többet nem írok ennyit erről a témáról, de ezt is csak azért tettem, mert talán érthetőbb a dolog.

2012. ápr. 27. 09:25
 7/18 A kérdező kommentje:
Ja és egyedül csak ő tudna kizökkenteni. Talán ha sors összehoz minket egy pillanatra, akkor meghívom őt egy pofonrandira. Aztán elgurigázok Hawaiiba mert csak ő miatta vagyok a mostani lakhelyemen.
2012. ápr. 27. 09:32
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy rászolgált, hogy tiszteld? Nem is voltál vele soha együtt, nem ismerheted a rigolyáit, a rossz oldalát, nem tudhatod, hogy valóban összeillettetek-e volna. Ne legyél már nevetséges, nem a középkorban élünk, hogy valaki egy egész életen át egy eszményképet kergessen. Szerintem felejtsd ezt a csajt, mert nyilvánvaló, hogy ő nem akar tőled semmit.
2012. ápr. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én ijesztőnek tartanám a helyében ezt a hosszú távú rajongást, hiszen soha nem volt köztetek semmi. Keress magadnak egy hús-vér nőt. Szerintem te még soha nem voltál szerelmes igazán. Mert a közösen eltöltött idő miatt szeretsz meg valakit, ahogy veled bánik. Nem ahogy szerinted éli az életét. Kívülről lehet, hogy nem is tudod valójában milyen is.
2012. ápr. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Először is nem vagyok már gyerek (szó szerint nem), nem szoktam rajongani (ha kérdezik hogy ki a kedvenc együttesem vagy színészem azt mondom hogy NINCSEN mert pl. azt a zenét meghallgatom ami tetszik, de ennyi, ettől még az előadóját nem fogom bálványozni, mert ő ebben jó másban már nem annyira - ez minden emberrel így van ezért számomra nem létezik fontossági sorrend.

És nem akarok ennek a lánynak sem a szolgája lenni. Akkor nagyon félreértettük egymást. De azért merem mondani hogy ismerem, mert egykor én hoztam elő benne valami csodálatost amit ti a büdös életben nem fogtok megismerni. (Ne haragudjatok a fogalmazásomért, nem titeket veszlek hülyének, csak érzékeltetni akarom a gondolataim). És én elveszettem a saját hibámból. Egy hülye hiba miatt hagytam magára. És gyűlölöm magam ezért. Mert nem akarom roncsként otthagyni egy elcseszett társadalomban. Ti is tudjátok mennyire nagy a káosz a legtöbb országban a kormányok miatt. Na mindegy nem akarok politizálni.

Szóval szeretnék visszamenni a múltba a mostani alakomban (akkoriban a sok baj volt a fizikumommal, mondhatni beteg volt a testem) és orrba verném azt a sok majmot akik miatt soha többé nem láthattam meg benne azt a lelkivilágot, ami tele volt fantáziával, örömmel,... hogy csak néhányat említsek. Szeretném tudni, hogy minden rendben van e vele, de amikor utoljára láttam valami félelmetes érzés kerített úrrá. Szóval volt vele valamilyen kapcsolatom, aminél nem ragaszkodok én sem többre, mert el tudom fogadni azt ha ő nem igényel tőlem sokat. A falat melyet elém állít úgyse tudom eldönteni, ahhoz valóban nem ismerem eléggé... a mostani énjét.

De nem akarok róla okoskodni, ha ezt olvasná, szerintem haragudna rám, na ebből pedig nem akarok. De amíg nem bizonyosodhatok meg róla hogy nem ok nélkül kísérnek esténként a démonaim, addig kénytelen vagyok ott burjánzani a nyomában - és ez nem ok, hogy lelkiismeretemnek tulajdonítsátok be. Nem véletlenül találtam meg benne akkoriban egy fajta társat szóval szeretem. Remélem senki nem akarja definiálni a szeretetet, mert szinte lehetetlen azt megérteni. Az én véleményem hogy mind egy gondolatból pattantunk ki, az embereket összefogja egy bizonyos erő. Na de akkor miért vele vannak össze kötve a gondolataim? Higgyétek el nem vagyok hülye csak hagytam hogy egykor bemeséljék ezt nekem. A kínok miatt tudom, hogy nem nézne rám úgy mint másra, ezzel én nem tudok mit tenni.

Ha ő fél tőlem vagy gyűlöl engem vagy lenéz engem akkor nincs jogom a szívemben tartani mert azzal neki ártok. Ezért mondom hogy tisztelem őt.

AZÉRT ÍRTAM LE EZEKET A DOLGOKAT MERT SZERETNÉK MÉG MA LEZÁRNI MAGAMBAN BIZONYOS DOLGOKAT. A VÉLEMÉNYETEK NAGYON FONTOSAK, EZ ALAPJÁN DÖNTÖM EL HOGY KITÖRLÖM E A SZÍVEMBŐL VAGY HALLGATOK ARRA A FURCSA HANGRA AMI AZT MONDJA HOGY KÉPES VAGYOK ŐT BOLDOGGÁ TENNI, ÉS VISELEM A KÖVETKEZMÉNYEIT. De gondolatban sosem fogom elfelejteni, még ha újabb 20 évvel később rátalálok is rá és azt mondaná hogy kellek neki hogy cipeljek egy bizonyos terhet, önzetlenül megteszem. És továbbra is hiszem hogy szeretem.

Kérem senki vegye ezt a témát viccesnek mert egy bizonyos valaki szemszögből ez nagyon komoly dolog. És köszönet az illetőnek aki ennek ellenére válaszol.

2012. ápr. 27. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!