Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem szeretnék szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretnék szerelmes lenni. El lehet ezt kerülni?

Figyelt kérdés

fájdalmas szakításon estem túl,de most berobbant az életembe valaki,és attól félek,bele fogok szeretni.de most ezt nem akarom.szakítsak meg vele minden kapcsolatot??

köszönöm a válaszokat!



2012. okt. 12. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
igen, szakíts meg minden kapcsolatot és költözz le a pincébe remetének
2012. okt. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szakíts meg vele minden kapcsolatot. Nem írtad le a fájdalmas szakítás részleteit, de azért, mert egyszer csalódtál még ne félj a kapcsolatoktól. Érthetően legyél elővigyázatos (ne használjon ki ez az új ember, stb...), de ha túlságosan elszigetelődsz, az nem fog jót tenni más kapcsolataidnak sem.
2012. okt. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Korod? Nemed?


Mit érzel a jelenlegi új illető iránt?

2012. okt. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

23N

nem tudom.jó vele beszélni,azt érzem,ebből több is lehetne,és ő is ezt mutatja.én nem adtam a tudtára,de azért érezhető

2012. okt. 12. 20:19
 5/5 anonim ***** válasza:

El lehet kerülni..de minek ?

Kár lenne minden kapcsolatot megszakítani.

Lehet, nem is szeretsz bele, ha jobban megismered..

Ha beleszeretsz, akkor sincs tragédia. Az érzések már csak ilyenek..jönnek, mennek.

2012. okt. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!