Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok még mindig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok még mindig a volt barátomba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. okt. 10. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
lépj tovább, és keress olyat, aki nem hagyna el soha!
2012. okt. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Keress egy még jóképűbb pasit!
2012. okt. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igazából nem ő hagyott el hanem így kimondatlanul vége lett mert sokat veszekedtünk aztán ez 4 hónapja volt.. és a nyáron kicsit sikerült elfelejtenem, aztán felhívott részegen 2 nappal ezelőtt (már amúgy is gáz volt mert mindennap látom suliba..) és arról beszélt hogy én mindig is szép voltam és megértem, és hogy miért nem maradtunk barátok.. és beszéltünk azóta és rettenetesen fáj mert látom ahogy azokkal a lányokkal kavar akik miatt veszekedtünk és mert hiányzik.. úgy érzem mintha megszakadna a szívem.. egyre többször kap el újra a sírógörcs.. pedig azt hittem túl vagyok rajta.. és
2012. okt. 10. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!