Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek én és a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek én és a barátnőm ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A barátnőm szülei nem kedvelnek, el akarják a csajt szakítani tőlem, mert az anyja már kiszemelt egy fiút a lánynak, (de a csaj nem szereti a fiút, hanem engem) Nagyon szeretjük egymást, szó.nincs hűtlenségről.

Mit tegyek, szakítsak a lánnyal, vagy titokba találkozgassunk?Nem tudok dönteni!



2012. okt. 13. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
hát titokba találkozás az hülyeség szerintem beszéljétek meg és szüleivel is mert ha ennyire nem akarják ők se ilyen fiatalon gondolom akkor nem hosszú életű így a dolog...
2012. okt. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szomoru hallani hogy vannak még ilyen szülök. Ezért nehogy szakits megbánnád.
2012. okt. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell szakítani. Egyszerűen mondjátok meg a szüleinek, hogy ez nem az ő dolguk, ne szóljanak bele.
2012. okt. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is a csajnak kéne beszélnie a szüleivel... hogy az ő élete ne ők döntsenek helyette és ne ők mondják meg kit szeressen... SZERINTEM.
2012. okt. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3 hónapja együtt vagyunk, de a kapcsolatunk elején még nem győztek dícsérni, hogy milyen okos és illedelmes vagyok... :(
2012. okt. 13. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!