Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leah^^ kérdése:

Mit csináljak? Egyáltalán érdemes lépnem valamit?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliba,aki nagyon tetszik és ő is állandóan kötözködik velem és folyton néz,le se veszi rólam a szemét. Mindenki azt mondja,hogy ne kezdjek vele,mert nem hozzám való,meg bunkó és nagyképű..De nekem nagyon tetszik és velem egyenlőre nem viselkedik bunkón. De viszont mégsem merek lépni semmit,mert lehet abban valami,amit a többiek mondanak és ha nem tetszek neki,akkor eléggé ciki lenne. És ráadásul a volt pasim haverja..Érdemes belekezdenem ebbe az egészbe? Próbáljam neki elmondani? És ha igen,akkor hogyan? Előre is köszi a válaszokat :)

2012. okt. 14. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha valóban olyan amilyennek mondják akkor nem érdemes vele kezdeni.Próbálj ennek utána járni.

A volt pasidat is megkérdezheted

2012. okt. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ismerem ezt a fiút és pont azért félek neki mondani bármit is. a volt pasimmal meg nem vagyunk valami jóba..szóval tőle nem sokra számíthatok. sokak szerint bejövök neki és csak ezért gondolkoztam el rajta,hogy akkor lehet,hogy meg kéne neki mondanom és akkor lehetne is valami..
2012. okt. 14. 12:18
 3/4 anonim ***** válasza:

mond meg neki,hogy tetszik neked.

Én attól a bunkó dologtól tartanék

2012. okt. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
háth..nem tudom,hogy mi lesz ebből,de meg kell próbálni,mert sose tudom meg. köszi a válaszokat ^^
2012. okt. 14. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!