Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt pasim megkérzdezte, járnék-e vele újra. Szerintetek érdemes megpróbálni? Még élni szeretnék.

Figyelt kérdés
Ő mindjárt házasságot akarna, a szakítóok is ez volt, ő már kész volt a házasságra, én még nem. Meg nem is voltam végül belé szerelmes, de lehet ez csak az elkötelezettségtől való félelem éreztette velem. Még mindig nem érzem magam készen a házasságra, lehet soha nem is fogom. Ugorjak fejest a dologba, lehet csak ez kellene, végre lépni nem csak gondolkodni? Az élni akarást úgy értettem, hogy mivel szabad vagyok, nyugodt szívvel örülhetek neki, hogy másoknak is tetszem, hogy végre nőnek érzem magam és észrevesznek, semmi több, egy kis flört néhanapján. Jó ronda voltam, a suliban a kutyát sem érdekeltem, de most ez változott, ahogy egy kicsit igényesebb lettem és talán szebb is-ezt csak érzti, aki átélte már hogy senkinek sem kell.
2012. okt. 9. 21:57
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Nem vagy bele szerelmes és nem akarsz hozzámenni. Innentől fogva neked időpocsékolás, neki meg ingyen szex.
2012. okt. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Hát, ingyen szex nem lenne, ezt tudja is és nem is olyan mert ismerem.. Ilyenbe nem is mennék bele, de ha olyan pasi lenne, azt mondaném ott van akkor neki a guminő de én nem leszek senki szextárgya.
2012. okt. 9. 22:05
 3/32 anonim ***** válasza:
ha nem vagy belé szerelmes, és nem érzed azt, hogy "Ő kell", akkor hagyd a francba...ha kételyek merülnek fel benned, akkor megvan a válasz is: éld a saját életed
2012. okt. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Biztos jó oka volt, hogy szakítottatok. Hidd el, azért mert eltelt a szakítás óta x idő, a rossz dolgok nem fognak változni, előbb-utóbb visszajönnek. A házasság pedig nem játék, ha nem vagy benne 100%-ig biztos, ne erőltesd.
2012. okt. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
ha mások az életcélok, és még csak nem is szereted, nem érdemes belefogni. te hozzámenni nem akarsz, és csak az ő idejét is rabolod, mert lehet ezidő alatt találna olyan lányt, aki szereti, és hozzá akarna menni. Hány évesek vagytok?
2012. okt. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Vele alapjáraton nincs baj, vita egy szál nem volt köztünk míg jártunk (2 év).
2012. okt. 9. 22:16
 7/32 A kérdező kommentje:
Az életcélok hasonlóak. Az a baj, hogy nem akarom az idejét rabolni, ha újra összejövünk, mert lehet akkor sem lenne semmi megint. De mi van, ha összejönne a dolog? Ez nem tudom előre.
2012. okt. 9. 22:17
 8/32 anonim ***** válasza:

az, hogy nem vitatkoztatok, még nem jelent egyenes utat a házassághoz. :)

lehet, hogy ott kezdődnének a problémák! én továbbra is azt mondom, hogy éld az életed. hajrá!

2012. okt. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Szakítás óta nem randizott senkivel sem, ennek pár éve. Előttem volt 3 barátnője.
2012. okt. 9. 22:18
 10/32 anonim ***** válasza:
A 4#-esnek tökéletesen igaza van.
2012. okt. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!