Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ezt csinálni?

Figyelt kérdés

A párommal 2 évig voltunk együtt aztán egy csúnya összeveszést követően szétmentünk. 2 hétig nem beszéltünk aztán valahogy mégis megkerestük egymást.

A vita onnan indult,hogy nekem nem tetszett,hogy a párom minden hétvégén bulizott és ivott a haverjaival amíg én itthon ültem(engem sose kérdezett meg,hogy velük tartok-e)

Megígérte,hogy havonta csak egyszer fog inni már három hete tartja is ezt.

A gondom a következő: kibékültünk,de az emberek elött úgy tesz mintha még mindig egyedülálló lenne. Ezt úgy tudtam meg,hogy kivételesen egy szórakozóhelyre keveredtünk a barátnőmmel meg ő is a haverjaival és csak odaköszönt....semmi,hogy iszok-e valamit vagy akármi. Aztán egyszer csak lelépett és írt egy üzenetet,hogy ő hazament. Nekem ez nem tetszett mert milyen már ez,hogy ha itt van nálam akkor teper,hogy béküljünk meg megtesz mindent és akkor mások elött meg ilyen?

Nem tudom,hogy ezek után érdemes-e tényleg vele kínlódnom meg,hogy egyátalán elhihetem-e,hogy tényleg megváltozik és nem a pia meg a haverok lesznek az elsők.

Mi tévő legyek?


2012. okt. 8. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Adj neki még egy utolsó utáni esélyt! F
2012. okt. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

égőnek tartja a haverok előtt, hogy szabályozod.


én keresnék mást.

2012. okt. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Dehogy szabályzom. Neki kéne elgondolkodnia,hogy mit akar függetlennek lenni és állandóan inni meg bulizni vagy barátnőt. Menjen bulizni de ne minden áldott hétvégén amikor hétközben nem is tudunk találkozni mert dolgozik. Hétvégén meg a buli....mikor akar rám időt szakítani?

Vagy bulizzon,de néha vigyen el engem is. Így nagyon kényelmes,hogy ő elbulizgat és az "asszony" meg otthon várja tárt karokkal.

2012. okt. 8. 20:42
 4/7 anonim ***** válasza:

de miért változna meg?

az ő szemszögéből nézve?

2012. okt. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Találsz jobbat is!
2012. okt. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Yorxun Yorxun ***** válasza:
Ha szereted, adj neki egy esélyt. Ha nem, akkor inkább keress mást.
2012. okt. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Minek esélyt adni?? Egyszer már adott a fiúnak esélyt... Visszaélt csak vele.

Hány éves pasiról beszélünk?

De végülis mindegy hány éves, gyerekes még.

Amúgy én az egyik exemmel úgy szakítottam, hogy találkoztam vele véletlen az utcán, másik csajjal volt és annyit köszönt,hogy hello.. Nekem a pasim ne helloval köszöngessen, főleg ne egy másik csaj előtt.

Ezzel csak azt akartam írni, hogy alapból már azért dobnám, mert gyakorlatilag semmibe vett...

2012. okt. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!