Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem akar velem aludni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar velem aludni a barátom. Miért?

Figyelt kérdés
Azt mondja, h neki szüksége van saját kis kuckóra, ahol ellehet egyedül. de basszus, tavaly rengeteget aludtunk együtt, akkor most miért nem :(

2012. okt. 15. 22:23
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
ha rákérdezel, az nem vezet eredményre?
2012. okt. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:
ha megkérdezem h miért nem alszunk együtt, azt válaszolja, h neki megvan a saját kis kuckója és ő ott szeret lenni...
2012. okt. 17. 00:21
 33/45 anonim ***** válasza:
ez azért fura.. gyanus eléggé, nem tudsz utánna járni, nem e van vkije? megnézni mit csinál este v vmi?
2012. okt. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:
legtöbbször velem beszél facebook-on, de van h elmegy bulizni, szerdán vagy csütörtökön, akkor én nem megyek, mert azt mondja nem nekem való. nem vagyok vmi bulis ember.
2012. okt. 17. 00:32
 35/45 anonim ***** válasza:

ez aggasztóan hangzik :S

sztem menj el v kérj meg vkit h csekkolja le.

attól h téged szeret és veled beszél még megdughat mást :S

2012. okt. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:
én nem akarok kémkedni utána, nem ilyen vagyok. ha nem érzi, h rosszat tesz és ezzel csak nekem árt, akkor nem is szeret. ő tudja nagyon jól, h mennyire szeretem, nem tenné ezt meg velem, ennyire nem gonosz. akkor inkább szakítana, minthogy egy másik lánnyal a hátam mögött enyeleg. legalábbis remélem.
2012. okt. 17. 00:38
 37/45 anonim ***** válasza:

hidd el a pasik sokszor megteszik :S

vigyázz magadra!

ha veled szeret lenni akkor nem fog elhagyni, lehet egy másik csajtól megkapja a jó szexet de semmi többet ezért ink téged is megtart :/

2012. okt. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:
nem, nem nem és nem. nincs másik lány... nem akarom, h legyen. azt nem bírnám ki.
2012. okt. 17. 19:06
 39/45 anonim ***** válasza:

:/

járj utánna mielőbb, még az is lehet h jó vége lesz ;)

2012. okt. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:
nincs senki más. most is kérdeztem, h ha van egy csinosabb lány buliban, engem elfelejtve felszedné e, meg hasonlók megismerné, de azt írta h nem. h nem érdemelném meg.
2012. okt. 17. 20:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!