Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a 27 éves barátom 3 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a 27 éves barátom 3 év után sem akar velem összeköltözni még egy éven belül sem, akkor már soha nem is fog? 26 L

Figyelt kérdés
2012. szept. 28. 15:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függ miért nem akarja meglépni a következő szintet.
2012. szept. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát erre így nem igazán lehet válaszolni!Szerintem tőle kérdezd meg,hogy miért nem biztos van rá oka!!!!
2012. szept. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy ő képtelen az alkalmazkodásra és nem tudja, hogy ez fog-e még valaha változni. De egyébként meg folyton nálam van, tőlem jár dolgozni ,eszi a kajámat, tehát már majdnem itt lakik, csak a költségekbe nem száll be.
2012. szept. 28. 15:34
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet bunkó leszek,akkor meg inkább jobb neki,hogy eltartják.Mert ez már az,gondolom nem csak eszik,hanem tv-zik,fürdik,....
2012. szept. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván baromira kényelmes ez így neki, dehát nem tudom én meddig tudnék húzni egy ilyet. Az, hogy nem tudja megváltozik-e valaha ez benne, számomra aggodalomra adna okot és komolyan elbeszélgetnék vele. Ha gyakorlatilag együtt laktok már, akkor majdnem mindegy, hogy tényleg odaköltözik, vagy sem.

Mindenesetre, ha sokat van nálad, én így is kérnék tőle hozzájárulást, legalább néha vásároljon be neked, ne rajtad élősködjön, ennél jobbat érdemelsz!

2012. szept. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Rúgd ki a pics'aba a lusta férgét! Keress normális férfit aki megmeri lépni a dolgokat, és nem csak élősködik rajtad!
2012. szept. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már én is csak élősködésnek érzem. Lassan nem is töltünk együtt időt sem, mert nézi a meccset a tv-ben, vagy játszik a gépen, stb. Soha nem velem foglalkozik, nincs közös programunk.
2012. szept. 28. 19:28
 8/10 anonim ***** válasza:

előző vagyok


Ne viccelj már, ha ennyire gáz a srác, ha nem törődik veled, akkor tényleg szabadulj meg tőle, miért kell neked ezt eltűrnöd ha kaphatsz rendes és szerető társat is aki odafigyel rád és kényeztet amikor csak teheti, és nem csak magával törődik!

27/F

2012. szept. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szóval így is mindent megkap tőled, amire szüksége van, és a függetlenségét sem kell feladnia.

Minek változtatna ezen?

2012. szept. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni,de ez már nem fog változni.Ha neked ez az állapot így nem jó,lépj ki belőle,mert csak a fiatal éveid mennek szépen el.Én is voltamugyanebben a cipőben,csak én 4évig reménykedtem,hátha történik valami.De végül én léptem ki a kapcsolatból,és még csak kétségbe sem esett mikor elhagytam.Utólag dühös is voltam magamra amiért ennyi évet várakoztam.Most 36éves vagyok a szakítás után sikerült kifognom egy normális férfit,akivel fél év után összeköltöztünk és vásároltunk egy lakást,és 3éves a gyerekünk.Szóval ha szeretnél jót tenni magadnak,akkor lépned kell.
2012. nov. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!