Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokáig, vagy akár életünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokáig, vagy akár életünk végéig is tarthat ez a kapcsolat? Vagy ne is reménykedjek benne?

Figyelt kérdés

Mindkettőnknek ez az első kapcsolata, ezelőtt még egyikünk sem csókolózott. Nagyon kevés az esélye annak, hogy együtt maradjunk sok-sok évig? Én szívesen el tudnám vele képzelni a jövőmet. Ő sem az a "csajozógép", bár tetszett néhány szebb lánynak, mégis engem választott. Ugyanarra az egyetemre szeretnénk majd járni, még az is lehet, hogy ugyanarra a szakra.

16/L 16/F


2012. szept. 15. 07:35
 1/4 anonim ***** válasza:
tini szerelem.. jön majd egy jobb szebb..:-)
2012. szept. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenre megvan az esély...
2012. szept. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne ilyenekben gondolkodnod, hogy életetek végéig. 16 évesek vagytok! El sem tudod képzelni, mennyi minden történik majd, mire véget ér az életetek. Élvezzétek a kapcsolat minden percét, ez a legjobb, amit tehettek, és ne agyaljatok azon, hogy mi lesz 20-30-40 év múlva. A kapcsolat is túl fiatal ehhez, hiszen még nem is csókolóztatok.
2012. szept. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, de igen ritka.
2012. szept. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!