Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Titeket mikor mutatott be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mikor mutatott be a párotok a szüleinek?

Figyelt kérdés

Úgy értem hány hónapra a megismerkedésetekre?

lassan 4 hónapja járok a barátnőőmmel. kicsit furcsa, hogy a szüleinek nem mutatott még be..:/ ugyna voltam náluk már 2x is, a szülei nem voltak otthon, szégyenkezni nicns oka, szép házban laknak.

ált. mindig ő jön hozzánk, merthogy itt nálunk többet lehetünk együtt, szüleim keveset vannak itthon, meg nyugisabb szerinte...

nembánom nemerről van szó, csak kicsit fura, hogy oylan emberhez engedik el a lányukat akiről kb semmit sem tudnak, max amit elmesélt rólam..:/

távkapcsolat! kicsit több mint 50 km re lakunk egymástól, 7 végente vagyunk együtt általában.


előző barátnőim általában pár hét vagy netán néhány randi után már bemutattak otthon...kicsit furcsának találom..:/ lehet hogy csak alkalmi pasija vagyok? bár nemtudom, nagyon mutatja hogy szeret, mikor együttvagyunk, ölel, bújik, kezemet fogja minden :)


ő 19

én 22 éves vagyok



2012. okt. 17. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a szülei nem kíváncsiak rád és nem akar ezzel megbántani.
2012. okt. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mivel a férjem akkor a szüleivel lakott ezért egy hét után.
2012. okt. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdező 22 éves vagy, de agyilag még gyerek.
2012. okt. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én a barátomat 3 hónap után mutattam be itthon, ő engem 2 héttel később. Szerintem nincs ezzel semmi baj.

Uncsimnak is azt mondta az apja, hogy csak azt vigye haza bemutatni, akivel már komolyak a dolgok, ne legyen átjáróház a lakás, hogy minden héten más pasit vigyen haza.

De hát kérdezd meg tőle, hogy miért nem akar bemutatni, azért van a szád, hogy kommunikálj.


Az 50 km egyébként sztem nem távkapcsolat.


21L

2012. okt. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi 75km-re lakunk egymással a barátommal, 4 naponta találkozunk és ez így volt a kezdetektől. A 3. találkozásunkkor már eljött hozzánk és így bemutattam itthon. A következő alkalommal már én mentem el hozzájuk és ő is bemutatott a szüleinek. Persze sok mindentől függ, hogy mikor kerül erre sor, de a ti esetetekben szerintem már megtörténhetett volna ez a bemutatásos dolog.
2012. okt. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én 3 hónap után mutattam be a páromat a szüleimnek 19/L
2012. okt. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én 1 hét után. :D
2012. nov. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!