Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti megtennétek ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti megtennétek ezt mert tetszik valaki? (többi lent)

Figyelt kérdés

Csak lányok válaszát várom.

Ha lenne egy srác aki tetszik nektek, de van barátnője, akkor ha látnátok, hogy van esélyetek elhódítani tőle, megtennétek? Vagy inkább nem zavarnátok bele a kapcsolatba?


Ne legyünk kamu szentek, az igazat szeretném tudni, és úgy, hogy a srác nagyon is tetszik.



2012. okt. 18. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem kezdenék vele és hagynám. Nekem se esne jól.


Plusz ha kifelé kacsingatna egy kapcsolatból, akkor mi lenne a garancia, hogy velem nem csinálna ilyet!

2012. okt. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hmm...szerintem a srácnak kell lépnie. Ha ő úgy akarja, akkor úgyis szakít a barátnőjével.
2012. okt. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy nem rajtam múlnak mások érzelmei. Ha akar tőlem valamit, úgyis szakít.
2012. okt. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem is várj, míg ő megteszi az első lépést! tudom nem vmi könnyű de türelmesnek kell lenni és kivárni...én is egy ilyen szituban vagyok perpill..
2012. okt. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem birnám a csajt, akkor simán.
2012. okt. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem hódítanám el tőle, várnék ..

ha a srácnál esetleg lenne esélyem, akkor a barátnőjével vmi nem oké akivel együtt van és ha együtt van vele közben másfelé is kacsintgat azzal csak magát minősíti, dobná ki a csaját


nem kavarnék be, inkább elfelejtem a srácot..

2012. okt. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Utalnék rá, hogy nagyon tetszik nekem és el tudnám vele képzelni. Ha kapva kap az alkalmon, akkor minden szuper, viszont ha többszöri utalás után sem csinál semmit, hagyom a francba.
2012. okt. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!