Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges, hogy beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy beleszerettem? 17/F

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit még csak 3 napja ismerek, igaz napi 6 órákat beszélünk, de mégiscsak 3 nap. Élőben még sosem találkoztam vele, de szeretnék. Saját állítása szerintem nem egy könnyű eset, de ez engem nem zavar. Valahogy nem félek se attól, hogy élőben nem ilyen jófej, se attól, hogy nem néz ki jól élőben (képeken nagyonis jól néz ki). Eredetileg nem párkapcsolatnak indult az ismerkedés, csak barátságnak, lévén hogy egy városban lakunk. Az őszi szünetben találkozunk először ha minden jól megy. Én is tetszem neki, de félek, hogy mivan, ha ő nem szeret belém? Egyáltalán lehetséges, hogy beleszerettem 3 nap alatt? Rengeteget gondolok rá, és tényleg nem szexuálisan izgat csak, hanem jól esne tőle egy ölelés. Sosem éreztem még ilyet. Az életkorához képes nagyon éretten gondolkodik, ha nem is éretten, de hasonlóan mint én. Alapvetően rengeteg dologban hasonlítunk is.

És itt jön a másik gond: Hát nekem van barátom. Sajnos őt nemigazán szerettem eddig sem, de nem dobtam "legalább ő legyen boldog" elven, de mostmár mindenképp jólenne tisztázni vele a dolgokat, de szeretném megtartani, mint barát, mert ha nem is vagyok belé szerelmes, mégiscsak fontos nekem.

Szóval főleg az első kérdésre szeretnék választ kapni, de aki bővebben kifejti amit gondol nagyon hálás vagyok. Szeretnék már tényleg egy igazi kapcsolatot, amiben én is lehetek szerelmes :) Én 17F, ő 16F.... nem elírás, mindketten azok vagyunk, aki ebbe bele akar kötni, ne itt tegye, de privát üzenetben fogadom a kritikát, vagy aki írni akar :)



2012. okt. 18. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:

hiszel az első látásra szerelemben?

igazából mindegy is, mert látszik hogy nagyon bejön. ne szórakozz a barátoddal, szakítsatok aztán jöhet az új srác képbe, szerintem addig ne is találkozzatok mert olyan dolgok történhetnek ami egyikőtöknek sem lenne jó..

te megcsalnád a pasidat, az új gyerek meg megutálna mert megtudta. vagy valami ilyesmi..

2012. okt. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már tudja, nem akartok előtte titkolózni :D
2012. okt. 18. 20:41
 3/4 anonim ***** válasza:
hátakkor.. előtted az élet:)
2012. okt. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igenám, de az élőbeni találkozáson még sok múlhat, de remélem jól fog menni... wááá annyira jól néz ki, és olyan cuki... és egyáltalán nem az a "díszb*zi". pont nekem való szerintem ^^
2012. okt. 18. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!