Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelenthet? Van egy fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet? Van egy fiú, akivel egy kiránduláson jól elvoltunk. (de ez régen volt, és akkor ''kicsit beleszerettem'') a napokban, mivel egy suliba járunk ismét, ültünk a padkán (és mögötte van egy korlát, ők meg ott voltak) (folyt. )

Figyelt kérdés

és mondta hogy sziasztok szép lányok, szép lányok..de ők kicsik hozzám.

nem mertem megfordulni inkább elmentem mert így már vicceltek meg minket az osztálytársaim, hogy sziasztok szép lányok! nem ti a szépek!

amúgy azt kifejeltettem, hogy régen becézgettük egymást, sokat viccelődtünk.nem tudom mit jelenthet! kérlek segítsetek

( értelmes válaszokkal, vicces emberekkből nem kérek köszönöm :)i.köszi! :)


2012. okt. 13. 09:31
 1/2 lala98 ***** válasza:
eléggé idiótán írtad le.
2012. okt. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát ezt marha bénán írtad le!! egyáltalán itt mi a kérdéís? mert egy kukkott sem értettem o.O
2013. márc. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!