Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan felejtsek el egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsek el egy olyan fiút, akibe én beleszerettem, de ő nem lett belé szerelmes?

Figyelt kérdés
Akik hasonló cipőben jártak/járnak, segítsetek!
2012. okt. 2. 19:24
 1/6 A kérdező kommentje:

Nem lett belém szerelmes.

Amúgy jártunk.

2012. okt. 2. 19:25
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez a jobbik eset, mivel nemvolt jobb esetben semmi testiség. Hamar elfelejthetőőő. Az a gázabb ha évekig együtt voltatok és te szerelmes vagy belé ö meg lelép mert nemszeret.
2012. okt. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Na igen, ez k urva kemény "meló" lesz, én is ugyan ebben a cipőben járok (23/F). És nem könnyű elfelejteni, rohadtul nem. Nálunk ráadásul elvileg ő is szeretett, de egyszer csak BUMM, meggondolta magát, és hanyagolt.


Az idő, majd az mindent meggyógyít, lassan és fájdalmasan. Csak ha egyetlen egyszer is kapcsolatba kerülsz vele, egyből minden vissza áll a szenvedés legelejére. Nálam legalábbis így van.

2012. okt. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De volt testiség... :S
2012. okt. 2. 19:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell, hogy elfelejtsd. Én arra jöttem rá, hogy ami fáj, az nem szerelem, nem szeretet. Az iránta való érzéseimnek EVVEL a részével kellett foglalkozni, és majdnem teljesen meggyógyítottam őket. a szerelem megmaradt, és nagyon jó érzés.:) Olyat is lehet szeretni, aki mást szeret.:)
2012. okt. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 SBPeti ***** válasza:
Minél hamarabb! Kegyetlenül hangzik, de hatásos, meglátod :-) sok sikert!
2012. nov. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!