Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hm, pár hete még ferences...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hm, pár hete még ferences szerztes szerettem volna lenni, most meg"nagyon szerelmes"vagyok, érez/érzett valaki hasonloan? 16/F

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok,már ismerkedek is 1-2 csajjal,szerintetek melyik ut lenne a jobb:a papság,vagy majd a párkapcsolat?

2012. okt. 18. 21:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

párkapcsolat, és ha már a vallás a mindened, akkor

1. nem kell hozzá egyház, ahhoz, hogy higgy valamiben...

2. van olyan keresztény egyház is, aminél lehet nősülni (a felszentelés előtt vagy hogy)

2012. okt. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolat:)
2012. okt. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A.Romanov ***** válasza:
100%
Itt biztos nem fogják a papságot preferálni :) Én is akartam pap lenni, elmúlt a hivatástudatom. Lehet hogy lesz barátnőd évekig, majd mégis úgy döntesz nem ez a te utad, vagy megházasodsz és boldogan élsz kis családodban. Az idő eldönti.
2012. okt. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
tedd magadévá a gyóntató fülkében!!!
2012. okt. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Valoban nehéz dontés,de ugy néz ki a dolog,hogy kapcsolat:D
2012. okt. 18. 21:29
 6/20 anonim ***** válasza:
50%
Többen a kettőt együtt művelik.
2012. okt. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
AZt én tudom,de hát a pap is ember,és o is lehet szerelmes...
2012. okt. 18. 21:30
 8/20 anonim ***** válasza:
16 évesen szerintem még nem vagy képes ilyen két hatalmas ellentét között dönteni. Most éld az életed, mikor megkomolyodsz, majd meggyónod...:D
2012. okt. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Ne legyél pap... van saját gondolatod, és én úgy tudom, hogy keményen be kéne tartani egy megkeresztelkedett embernek is a ne paráználkodj, stb... te meg már eleve másmilyen gondolatokat vetsz fel. Az ilyet hívják rossz nyelvek eretneknek, én gondolkozó embernek :P (1. voltam)
2012. okt. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
De ha pap,lennék,sovárogna a lelkem egy no után,mit is mondanak erre?"Ha nem nyugszik meg a lelked ebben a hivatásban,akkor megkell házasodnod,hogy megnyugvást találj"
2012. okt. 18. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!