Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jobban tetszhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jobban tetszhet egy lány csak azért mert kislány korában ismertem?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy ismertem egy nálam 5-évvel fiatalabb lányt(a szomszédom volt). Nagyon kedves és hihetetlenül cuki volt. Gyakorlatilag őt akartam kis húgomnak, sőt otthon el is képzeletem mi lenne ha egy lány testvérem születne:) Róla mindig azt képzeltem hogy örökre kislány marad. Aztán elköltöztek, most megismertem újra, és 18-évessé "öregedett", és teljesen ledöbbentem. Hihetetlenül szép nővé vált, okos kedves, teljesen oda vagyok érte. Viszont sokak szerint nem nagy szám a csaj! Persze tudom ízlések és pofonok, de nem tudom megérteni más miért nincs annyira oda érte? Lehet hogy csak azért érzek iránta ilyet mert régebben ismertem? Miért érzek ilyen erős szerelmet felé, hiszen csak párszor láttam (5 szőr találkoztam vele). Tudom a kérdés különös, de elég furcsa ilyet érezni pont iránta. Nektek mi a véleményetek?

2012. okt. 19. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:

szerintem nem.

ha tetszik így 'felnőttként' nem hinném hogy azért van mert kiskorában cuki volt

2012. okt. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a többi meg vagy nem mer hozzá közeledni vagy kitudja a szépekre gyakran mondják hogy nem nagy szám..:)
2012. okt. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2012. okt. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Tudat alatt felidéződik a bizalom, a szeretet, a gyermeki lét könnyűsége, a vágyad, hogy újra együtt játszatok. :)
2012. okt. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

szerintem is számít, de nem mondanám kizárólagos oknak!

tehát ezzel arra próbálok utalni, hogy ha nem ismerted volna korábban, akkor is tetszene, ez csak egy erősítő tényező.

:)


18L

2012. okt. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"Tudat alatt felidéződik a bizalom, a szeretet, a gyermeki lét könnyűsége, a vágyad, hogy újra együtt játszatok. :)"

De jól hangzik:) Köszönöm az eddigi válaszokat.

2012. okt. 19. 21:42
 7/10 anonim válasza:

Na ez az igaz szerelem !!!

Csak a szívedre hallgass!!

2012. okt. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Gondolom ez mehetett át az agyadon: ,, Azta ebből a kicsi lányból ilyen gyönyörű nő lett?? "

Sokak szerint nem nagy szám? Nincsenek oda érte?

Örülj neki, legalább nem fogja lecsapni senki a kezedről :D

Ő tudja, hogy szomszédok voltatok? Emlékszik rá?

Szerintem próbáld meg, sok sikert Haver ;)

2012. okt. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

"Ő tudja, hogy szomszédok voltatok? Emlékszik rá?" Hát persze:) Őrül is nekem, mintha egy barátja lennék.

A kérdést igazából azért tettem fel, mert bármit felfedezek benne az elkezd vonzani. De tényleg egy kicsit szét áll a füle, és már szerelmes vagyok a szétálló fülekbe:) De lehetne ezt még sorolni. Ezért gondoltam azt, hogy mivel régebben ismertem, ezért most nagyobb hatással van rám.

2012. okt. 22. 15:09
 10/10 anonim válasza:
Ha tetszik, az biza tetszik, nincs miről beszélni :D
2012. okt. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!