Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Nektek melyik stílusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek melyik stílusú lány jön be? A visszafogott, tipikus jó kislány, vagy az a rossz lány, aki kicsit 'perverzebb' és rámenősebb?

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 11:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az első
2012. márc. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

2.

csak vigyázz...azzal hosszutávon megszívod...

nem épp a legm,egbízhatóbbak

2012. márc. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez érdekes kérdés...Nem titok,hogy mindenkiben van egy jó és rossz oldal:) van egy mondás:minden férfi egy olyan jó kislányra vágyik,aki csak velük rosszalkodik:) Én inkább a rosszkislány vagyok kivülről,de a párommal teljesen cuki és odaadó...szerintem egy igazi FÉRFINEK mindkét jellemvonásra szüksége van:) Nem dominát,se nem pedig kislányt keresnek maguknak...az már másik kérdés,hogy ugyan a férfi van -e olyan fejledt érzelmileg,hogy ezen tulajdonságokat,személyiségeket helyén kezelje:);-) szóval,szerintem mindkettő tud szexy lenni,egy személyben;-) ettől izgalmas egy nő...;-)
2012. márc. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én kívülről ártatlannak és kis szendének nézek ki, közben szexmániás vagyok, imádom a kalandokat, stb stb..szóval nem minden a külső (jah és nem is ismerkedek neten)
2012. márc. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Tactical ***** válasza:

Szerintem minden lányban megvan mind a kettő.

Ha mondjuk a "visszafogott, tipikus jó kislányként" viselkedik és alkalomadtán előjön belőle a "rossz lány, aki kicsit 'perverzebb' és rámenősebb", az úgy tökéletes.

2012. márc. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
értem :D csak mert én is valahogy úgy vagyok, hogy ilyen kis ártatlannak könyvelnek el, pedig néha előjön belőlem az a "bevadulós" jellem is...mondjuk ezért jó, az ártatlan tekintet, mert a rosszat sose nézik ki belőlem ;)
2012. márc. 31. 11:21
 7/14 anonim ***** válasza:
engem mindig jó kislánynak hisznek inkább, és akivel együtt vagyok, csak azzal vagyok rossz kislány, aki mindig az tényleg nem a legmegbízhatóbb
2012. márc. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Definiáljátok már a rosszkislányt:)) ez annyira egyén függő és relativ kérdés........
2012. márc. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nálam kicsit perverzebb gondolatokban és néha "tettekben" nyilvánul meg, persze nem mindenkivel.
2012. márc. 31. 11:40
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a vagányság,határozottság,önbizalom,flörtölés,kis kacérkodás(bizonyos kereteken belül),perverzitás(szexuális értelemben) nem jelenti azt,hogy rossz kislány. Továbbá mit nevezünk perverzitásnak???( lenyeli,arcára engedi,anál? stb...) Számomra ez nem perverzitás...a kakiszex már annak számit... A baj az,hogy a társadalomban egy a nagyon nagy hiba:) Mindenki a saját normái szerint itéli el vagy mondd véleényt a másik félről...Azt gondolom attól,hogy XY-nak az too much,amit én természetesnek gondolok,az nem feltétlenül jelenti azt,hogy az rossz is:)

Ezért nem hiszek abban,hogy van jó és rossz ... (mármint emberi viselkedsében stb.) Egy a lényeg,élj úgy,hogy az neked jó legyen!!! Ha neked szélesebb a határ,akkor neked az a norma...:) Az,hogy kislányos külső az pedig nem létezik:) kislányosan,visszafogottan mindenki fel tud öltözni...maximum kisugárzásról beszélhetünk,na arról pedig végképp nem tehet egy NŐ ha szexuális ragadozó a tekintete,sem pedig az a lány,akinek nem tüzel a tekintete:) ezek a jellevonások nem módosithatóak,tehát ha énbármit is teszek,akkor is egy dög kinézető hölgy leszek és maradok,hiába öltözöm fel elegánsan,vagy visszafogottan...Hiszem és vallom,hogy egy férfivel akkor leszel jó kapcsolatban,és akkor értitek meg egymást ha a határaitok, életfelfogásotok,nézeteitek hasonlóak:) Igy egy prosti is lehet éppen akár a világ legcukibb,és legmegbizhatóbb nője egy olyan ember szemében,aki ezt éppen tolerálni tudja.(jó,ez csak egy példa volt):) de a kislány meg lehet éppen túl álszent,vagy görcsös egy vagányabb férfinek...szóval a lényeg! LÉGY ÖNNMAGAD:)

2012. márc. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!