Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi szinte mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi szinte mindenki azt, hogy egy 14 éves lány még kislány?

Figyelt kérdés
én 15 éves vagyok, a barátnőm 14... elég sok kommentben látom hogy lekislányoznak 14 éves lányokat.. szerintem az már tinédzser akinek volt magömlése vagy már menstruál nem???
2012. aug. 1. 23:56
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
71%
mert még az, na ezért fiacskám
2012. aug. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
77%
14 évesen meg nem alakul ki az ember "stílusa" vagy ahogy tetszik viselkedésformaja. Tehat ebben a korban még nem érett.
2012. aug. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
88%
Van aki 9 évesen menstruál.
2012. aug. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
51%
hát nem!!!!mindenhez kislány aki 14 éves!ez csak egy álomvilág,,,,ébredj!!!!
2012. aug. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
85%
Mert agyilag még nagyon éretlenek, viszont már nagylánynak érzik magukat. Ez veszélyes kombináció. Ilyenkor szokták elszúrni az életüket, pl azzal, ha hanyagolják a tanulást a fiúzás miatt. Ha viszont a tanulást nem hanyagolja el, akkor már joggal kezelhető érett tiniként. De még akkor is kislány még. Egy 14 évesnek ne a fiúk meg a szex álljon már a középpontban.
2012. aug. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
71%
Érdekes hogy ez egy Mátét érdekel.
2012. aug. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
16%
30 éves korodig lány vagy, 30 után nő és érett..
2012. aug. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
72%
Mert mi is voltunk 14 évesek, tudjuk, hogy ilyen korban mi jár a fejecskékben és hogyan látják a világot, és bizony 18+ évesen az ember látja, hogy mekkora naiv kislány is volt előtte. Akkor is ha menstruált, esetleg szexelt is. Az meg hogy "de érett, komoly gondolkodású mert nem bulizik" nem számít semmit. Az sem, ha kitűnő tanuló - néhányan jönnek azzal, hogy ötöst kapnak mindenből, jajdeokosak, essünk hasra tőlük. Nem, nem azok. Tapasztalatlanok, tájékozatlanok. Ez nem hiba, én is az voltam, most utólag visszagondolva olyan hülyeségeket beszéltem, hogy saját magamon röhögök most is - és persze közben felnőtt, érett nőnek éreztem magam.
2012. aug. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

tinédzser onnantól lesz, hogy túllépi a 10 éves kort, a magömléssel/menstruációval "serdülővé" válik.


kislány meg majd akkor nem lesz, ha megküzd az álláspiacon és eltartja magát.

2012. aug. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Addig kislány amég olyan a gondolkodása.
2012. aug. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!