Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért találok én magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért találok én magamnak ilyen nehezen, barátnőt akinek nem külsőmet nézi hanem a belsőmet?

Figyelt kérdés
Lányok kaphatok segitséget tőletek?

2012. okt. 21. 11:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ezzel bizony nem vagy egyedül. Nálam is 15 próbálkozásból 1 ha olyan, akinek megfelelek pusztán belső tul. alapján...
2012. okt. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
(A 15-öt úgy értsd, hogy 2 év alatt...)
2012. okt. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Én azt vettem le, hogy (szöveg ide vagy oda) valamilyen szinten minden ember nézi a külsőt is, a bensőt is, csak bizonyos határok között mozog- legfeljebb- ebben, na meg, kinek mi a fontos? Ez eltérő lehet.


Viszont annyira más ízlése van a nőknek, hogy egyszerűen meg kell találnod, akinek te felelsz meg.

Itt is sokat papoltak arról csajok, hogy nekik a külső nem számít, mert ne legyen a srác egy divatmajom.


Ám mégis, nekik is számít, csak másképp: mert akinek a mackós, szőrös tetszik, az össze nem jönne egy szőrtelen 60 kg-ossal, akinek meg az utóbbi, az egy előbbivel.


Én olyan emberrel még nem beszéltem, akinek valahogyan ne számított volna a külső, mégha kicsit is. :) Csak van, aki rugalmasabb ebben.

2012. okt. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

És nem tudom, milyen a külsőd, de még olyan csajok is vannak akiknek kifejezetten a (fogalmazzunk így) "előnytelen" arcú, markáns, kissé "csúnya" férfiak tetszenek, stb.


Tehát valamilyen szinten mindenkinek fontos, hogy megmozgasson benne valamit. Ez viszont természetes, mindkét nemnél. Gondolj bele: az ember legfőbb érzékszerve a szem. (Bár azt mondják, a szaglás is fontos szerepet játszik, így megmagyarázhatatlan módon emberek néha olyan férfiakba, nőkbe bolondulnak bele, akik egyáltalán nem az "eseteik", stb)

2012. okt. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Mert nincs ilyen lány.
2012. okt. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
magas vagyok mackós alkatú,picit izmosabb fiú.Köszönöm válaszolók
2012. okt. 21. 11:17
 7/21 anonim ***** válasza:

Fiú sincs. Csak a lányoknak talán egyszerűbb. De (ha teheti) a fiú is épp úgy a jobban kinézőt választja, még ha tegyük fel flegmább, kicsit butább, vagy ilyesmi.

Egy csúnya lány is érezheti magát rosszul: még ha lesz is párja, talán folyamatosan érzi, hogy ő csak egy "szükségmegoldás" és a fiúja jó nőkre csorgatja a nyálát. Hallottam már ilyenről.


Szerintem ez is közrejátszhat abban, hogy a sok kétségbeesett srác nem sikeres még az előnytelenebb külsejű lányoknál sem. Pedig ha "belül" őszintén "szeretnék" őket, ha a lány érezné, hogy a fiú őt kiválasztotta, a fiú számára ő különleges, működhetne a dolog.


Ehelyett sokszor, ahogy hallom, azt veszik le ezek a lányok, hogy "figyu, nekem a bombanővel nem jött össze, olyan elkeseredett vagyok, meg már megöl a szexvágy, nem kavarunk egyet? légyszi-légyszi-légyszi...!"

2012. okt. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Kérdező: sok nő keres még ilyen fiúkat. Itt olvasom egyes kérdéseknél, amikor lányok érvelnek a vékony, ma "divatos" srácok mellett, hogy jön az ellenválasz, milyen jó a mackós alkat.
2012. okt. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Talán azért, mert a belsőd nem látszik! Azt is mutatni kell. Hidd el erre nagyon érzékenyek vagyunk.

A belő sokszor elnyomja az előnytelen külsőt.

Hosszútávon az a fontos, és ezt a lányok önkéntelenül is megérzik.

2012. okt. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Előző válaszolo:én nem olvastam itt még,lányok kérdéseit amilyenekt irtál
2012. okt. 21. 11:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!