Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ha egy komoly barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy komoly barátnőt, szeretnék egy normális hosszú távú kapcsolatot akkor holt tudok veletek megismerkedni?

Figyelt kérdés
23 éves egyetemista srác vagyok és már elegem van abból hogy a bulikban csak olyan lányokkal találkozom akik nem vágynak semmi komolyra. De már valahogy engem sem vonz ez a kicsapongó élet.

2012. okt. 12. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugye, idővel eljön ez is..

Én könyvtárpárti vagyok, de éppenséggel lehet esélyt adni társkeresőknek is.

Persze az ismerősi kör bővítésével is találkozhatunk hasonló érdeklődésű emberekkel..

2012. okt. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

24 éves lány vagyok.

Bulikban én sem ismerkedem, a legtöbb fiú csak szexre hajt ott, a másik meg, hogy nem szeretek üvöltve beszélgetni. Anélkül meg nem feltétlenül adom meg a számom, hogy beszélnék két szót az illetővel.

Sportolsz valamit, van valami hobbid? Ott azonos érdeklődésű emberekre találhatsz.

A társkeresőt én is javaslom, sok türelem kell hozzá, és "megfelelő szűrés" (csúnyán hangzik, de ez van), most én ott próbálkozom, és meglepően normális emberekbe is akadtam már bele.

2012. okt. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyetemi órák, könyvtár, esetleg társkereső, munkahely (ha van/lesz), koli (vannak kolis rendezvények, amik nem ilyen ereszd el a hajamat típusú bulik), esetleg színház (vannak lányok, akik egyedül járnak, bár ritka - én is jártam egyedül oda, amíg meg nem lett a barátom :D)... esetleg be lehet iratkozni szakkörre, tanfolyamokra, salsára stb., oda biztosan értelmesebb lányok mennek.
2012. okt. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Lányok, ha egy komoly barátnőt, szeretnék egy normális hosszú távú kapcsolatot akkor holt tudok veletek megismerkedni?

(...) elegem van abból hogy a bulikban csak olyan lányokkal találkozom akik nem vágynak semmi komolyra"


Akkor NEM buliban?:)

Lehet kezdeni összehaverkodással egy olyan helyen, ahova rendszeresen jártok hosszú időn át és ezért van lehetőség összemelegedni, pl. úszótanfolyam, de lehet rögtön házassági hirdetéssel is kezdeni.:)

2012. nov. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3-as, színházban lett meg a barátod?:)
2012. nov. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!