Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van barátja. Mit kéne tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátja. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az, hogy van egy évfolyamtársam az egyetemen, akivel mindig egymás mellett ülünk, és a buszhoz is mindig kikísérem.. Sokszor megyünk kerülőn, sose utasított még vissza semmiben. Suliban egész nap együtt vagyunk és beszélgetünk, úgy érzem hogy beleszerettem..

Sajnos van barátja.

Az elmúlt 1,5 évem hihetetlenül szar volt, elvesztettem a 2 legfontosabb dolgot az életemben, és mostanra már félek szeretni.. Nagyon félek a pofára eséstől :(

Arra gondoltam, hogy elhívom valamikor suli után egy fél órára, ahol elmondok neki mindent.. Csak nem tudom hogy mi lenne a reakció..

Ha valakinek lenne valami ötlete, azt megköszönném.

20/F



2012. okt. 21. 22:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Még egy romantikus fiú, aki nem tud szingli lányt választani, csak egy kapcsolatba rondítana bele.
2012. okt. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azért ez egy kicsit kemény megfogalmazás..
2012. okt. 21. 22:49
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

velem is megesik, hogy olyan fiúkkal szimpatizálok, akiknek van barátnőjük.

fogd be a szád, legyetek barátok és slussz.

nem szedünk szét kapcsolatokat!

punk tum.

18L

2012. okt. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd. Elég, ha inkább jelzéseket adsz, de konkrétan ne mondd ki, lehet csak megrémisztenéd és elrontanál egy jó barátságot (nem csak neked, neki is). Ha úgy van, és érez irántad valamit, majd észre veszi a dolgot és szakít a barátjával.
2012. okt. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bocs. De ha akar tőled valamit, úgyis szakít.
2012. okt. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Értem, köszi szépen..

Csak nem tudom, ő annyira egy félénk lány, kinézem belőle hogy megszokásból ne változtasson dolgokon.. de lehet hogy csak bemesélem magamnak, hogy vallomás nélkül nem szakítana

Azért köszönöm, akkor nem változtatok semmin :(

2012. okt. 21. 22:53
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne tegyél semmit, legyél vele jóban, legyél hozzá kedves, jófej, stb, de ne valld be szerintem... könnyen lehet, hogy a barátja mellett párhuzamosan veled is belemenne ebbe-abba és könnyen szeretővé válhatsz, amiből igen nehéz lenne majd kijutnod...

Mondjuk ha már látsz rá jelet, hogy esetleg beléd szeretett, akkor persze megmondhatod neki, hogy mi a helyzet, hogy könnyebben merjen esetleg kilépni a kapcsolatából.

2012. okt. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon tanácstalan vagyok igazából, már semmit se értek. Amikor még nem beszélgettünk, csak köszöntem neki, akkor pl látszott rajta hogy csak egy sima köszönéstől is olyan izgalomba jött, hogy megszólalni alig bírt, néha csak egy integetés jött ki belőle.. pedig láthatóan mondani akart valamit
2012. okt. 21. 22:58
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a legtöbb amit tehetsz, ha barátként maradsz mellette és ha úgy van akkor lehet majd elkezd irányodba érezni. Ha szereti a barátját persze nem fog, de ha kicsit is érdekled akkor kialakulhat így, és esetleg nyerhetsz a dolgon.

Azt gondolom, hogy egy lány mindig leveszi ha bejön egy pasinak és az akar valamit, valószínüleg neki is lejött már a kép, és ha lejött és nem utasítja vissza ha kikiséred meg ilyenek az jó jel is lehet csak így tovább. Persze azért ez nem jelenti azt hogy azért hagyja mert akar tőled valamit, de az is elképzelhető.


26/l

2012. okt. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Haverom mondta ezeket: Nincs olyan nő akit nem lehetne megszerezni, kivéve a szerelmeseket. Szal ha bepróbálkozol nála és nem szerelmes a barátjába akkor úgy is hagyni fogja magát. Ha meg szerelmes a barátjába akkor úgy is elhajt mint a fene. De mindkét eshetőségnél fent áll annak a veszélye hogy a barátja pofán bassz.


21/F

2012. okt. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!