Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ebben a helyzetben melyik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben melyik a jobb: szándék és remény a változásra vagy elfogadás (=lemondás)?

Figyelt kérdés

A kedvesem saját bevallása szerint nem egy érző lélek. Én is és ő is tudjuk, hogy szeretjük egymást, de nem sok romantika szorult az én drágámba, és bizony árnyaltabban és szentimentálisabban fejezem ki érzéseim én, mint ő, akár szavakkal, akár tettekkel. Mit tennétek?


én: 27 éves nő

Ő: 36 éves férfi



2012. okt. 25. 14:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Ha neked kell a romantika és az, hogy kifejezze a másik konkrétan az érzelmeit, akkor miért vagy még vele?

Változni nem fog, főleg, ha már ennyi idős.

2012. okt. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Azért vagyok vele, mert még életemben nem éreztem ilyen mélyen, és talán már nem is fogok, és mert nagyon megbízható és őszinte - ritka az ilyen. Így is az a vélemény, hogy vessek véget neki?
2012. okt. 25. 14:22
 3/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vess neki véget. Egy barátnőmnek is ez volt a baja a párjával, szakítottak már és azóta meg meglátta benne a jó dolgokat és már visszamenne hozzá, de már van a pasinak más. Mindenkinek van valami hibája.
2012. okt. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Én is az együtt maradásra hajlok. De amikor felhívom rá a figyelmet, hogy a romantikát és érzelmeket hiányolom, tudod, hogy mekkora fájdalmat okozhatok neki ezzel? Csak azt érzi szerintem, hogy nem felel meg nekem. Én emg nem vagyok olyan erős, hogy ne szóljak.
2012. okt. 25. 14:36
 5/21 anonim ***** válasza:
Én szintén egy ellen-vélemény leszek:te fiatal vagy hozzá,ő nem fog változni,neked viszont van esélyed találni olyan fiút,aitől megkapod azt,ami hiányzik és azáltal hogy megkapo mélyen tdod szeretni őt is.Még talán mélyeben is,mert ha érzed a romantikát,közelséget,melegséget...stb...te is ki tudod adni magadból.Nekem is volt ilyen kapcsolatom,hiába szerettem,imádtam...de az a "valami" hiányzott.Úgy éreztem,ha az nincs meg,a kapcsolat nem "egész".
2012. okt. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Sosem hozok nehezen döntést, de ez a mostani.... Mások hogy vélekednek? Olyan nehéznek tűnik a szakítás, szinte megléphetetlennek. Talán adjak még időt? Ez a kötődés azt jelenti talán mégis ő lesz a megfelelő? Hiszen egy nap elfogadhatom, hogy ő ilyen. Érdemes leadni az igényekből vagy hülye vagyok ha megteszem?
2012. okt. 25. 15:14
 7/21 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt? Van gyereke mástól? Esetleg elvált?

Ha nincs "múltja",az is intő példa,miért? Ha van,akkor meg megkelltudni az esetleges okokat,hogy miért vált el (itt lehet veszekedes,vita...stb...de mi váltotta pl ki ezeke a dolgokat.Áss mélyebben bele a múltjába,kapcsolataiba és aztán döntsd el érdemes e időt szánni még rá,vagy ideje túl lépni rajta és keresni olyat,aki megadja amira vágysz.Mert van olyan...

2012. okt. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Még egy észrevétel:minél tovább vagytok együtt,annál laposabb lesz minden.HA leadsz az igényeidbőlaz már nem te leszel,mire észbe kapsz,na akkor meg már lehet késő lesz.
2012. okt. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
Nekem volt egy ilyen kapcsolatom.Nem volt romantika-részéről-annyira nem,ha elmentünk valahova,a kezemt sem fogta meg.Tudom,nem nagy dolog,akkor én is ezt gondoltam.Szépen belelaposodtam ebbe az egészbe.Aztán megismertem egy srácot...és láss csodát...azt kaptam ,amire mindíg is vágytam.Szakítottam az akkori barátommal,de több hónap is eltelt,mire újra magam lettem és kézenfogva végig tudtam menni vele az utcán.Amire akkoriban annyira vágytam.Osztom az előttem szóló véleményét...
2012. okt. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

15.22esnek:


Igen, sajnos az előző hosszú kapcsolata is a laposság miatt múlt el. Van egy gyermeke belőle.

2012. okt. 25. 15:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!